تصاویر واقعی هدست واقعیت مجازی Quest Pro متا فاش شد

متا رویداد سالانه Connect خود را در ماه آینده برگزار می کند تا کاربران و توسعه دهندگان را در مورد محصولات جدید VR خود مطلع کند. این رویداد مجازی یک روزه در درجه اول برای توسعه دهندگان و سازندگان خواهد بود و جلسات آموزشی آن نیز پس از رویداد برای تماشا در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، شایعات جدیدی وجود دارد که متا قصد دارد هدست واقعیت مجازی جدید خود، Quest Pro را در این رویداد معرفی کند. در حالی که این خبر هنوز توسط متا تایید نشده است، تصاویر واقعی جدیدی از محصول جدید متا با رسانه ها به اشتراک گذاشته شده است که نگاهی کامل به هدست Quest Pro دارد.

به گفته این منبع، ظاهرا شخصی آن هدفون را در یکی از اتاق های هتل گذاشته و رفته است. صاحب این هتل نیز از فرصت استفاده کرده و از هدست، کیس و کنترلرهای Quest Pro عکس گرفته و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است. با توجه به این تصاویر منتشر شده، طراحی این هدست شباهت زیادی به هدست واقعیت مجازی پیشرفته Project Cambria دارد که سال گذشته به مصرف کنندگان معرفی شد.

Quest Pro Meta

همچنین با نگاهی دقیق به این تصاویر مشاهده می کنید که بیش از یک دستگاه در پس زمینه وجود دارد که اتفاقی بی سابقه محسوب نمی شود. چند سال پیش اتفاقی مشابه در مورد آیفون 4 افتاد و نمونه آزمایشی پیکسل 7 به تازگی در eBay فروخته شد.این منبع همچنین می گوید که صاحب آن هدفون بعدا برای تهیه آن به هتل رفته است. ظاهرا این هدست از کنترلرهای جدیدی استفاده خواهد کرد که جایگزین کنترلرهای زنگ هدست قبلی متا خواهند شد. همچنین عبارت Meta Quest Pro بر روی جعبه این محصول به چشم می خورد. متا همچنین سه دوربین در جلوی این هدست VR نصب کرده است.

تصاویر این هدفون جدید اطلاعات دقیقی در مورد مشخصات آنها به دست نمی دهد، اما شایعه شده است که Quest Pro از قابلیت های ردیابی پیشرفته ای برخوردار است. همچنین گفته می شود که این هدفون دارای فناوری های ردیابی چشم و چهره خواهد بود که ویژگی های بسیار جالبی را ارائه می دهد. اکنون که این شرکت رویداد Connect خود را در ماه آینده برگزار می کند، تصاویر واقعی از هدست Quest Pro VR به بیرون درز کرده است. انتظار می رود در این رویداد اطلاعات بیشتری در مورد محصولات واقعیت مجازی و همچنین برنامه های این شرکت برای Metaverse در اختیار کاربران قرار گیرد.

منبع: XDA-Developers

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا