تلگرام قابلیت تماس تصویری را به اپلیکیشن خود اضافه کرد

پیام رسان تلگرام در هفتمین سالگرد تاسیس خود قابلیت تماس تصویری را به اپلیکیشن خود اضافه کرد. کاربران تمامی نسخه های اپلیکیشن مانند نسخه موبایل و دسکتاپ از این پس می توانند از این قابلیت جدید در پیام رسان تلگرام استفاده کنند.

این قابلیت جدید تلگرام هنوز در مرحله آلفا است. تلگرام اعلام کرده است که مانند قابلیت تماس صوتی، از رمزگذاری مخصوص به خود برای افزایش امنیت کاربر هنگام برقراری تماس تصویری استفاده می کند.

نوشته های مشابه

برای اطمینان از امنیت تماس‌های ویدیویی، این برنامه به شما و شخصی که با او صحبت می‌کنید، چهار ایموجی خاص را نشان می‌دهد. اگر چهار ایموجی نشان داده شده دقیقاً برای شما و شخص دیگر یکسان است، تماس ویدیویی کاملاً ایمن است.

قابلیت تماس تصویری تلگرام از قابلیت تصویر در تصویر نیز استفاده می کند. در این صورت می توانید با کاهش تماس تصویری کارهای دیگری را در این اپلیکیشن انجام دهید. همچنین می توانید هر زمان که بخواهید تماس تصویری را به تماس صوتی تبدیل کنید یا در حین تماس تصویری دوربین خود را خاموش کنید.

تلگرام می خواهد در آینده ویژگی های بیشتری را به این اپلیکیشن پیام رسان اضافه کند. از جمله این قابلیت ها می توان به تماس های تصویری گروهی در این اپلیکیشن اشاره کرد.

تلگرام علاوه بر افزودن تماس‌های ویدیویی، انیمیشن‌های جدیدی را به برخی از ایموجی‌های رایج در اپلیکیشن اضافه کرده است. اگر در حین صحبت از این ایموجی های جدید استفاده کنید، ایموجی ها با یک انیمیشن خاص به شکل جذاب تری نمایش داده می شوند.

اکنون می توانید این به روز رسانی جدید را روی دستگاه های خود نصب کنید.

منبع: GSMArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا