اخبار مشتریان

توصیه‌های مفید برای مبتلایان به میگرن | دکتر رضا غیاثوند

علائمی مانند سردردهای ناراحت کننده ، سرگیجه ، حساسیت به نور و صدا ، اختلالات بینایی ، بی حسی ، سوزن سوزن شدن و حتی عدم توانایی در فکر و تمرکز می تواند از علائم میگرن مزمن باشد.

به گزارش وب سایت خبری ، فردی که به مدت سه ماه و هر ماه حدود 15 روز یا بیشتر دچار سردرد می شود و به مدت هشت روز علائم میگرن دارد ، میگرن مزمن دارد.

واقعیت این است که افرادی که میگرن مزمن دارند بیشتر روزها علائم بیماری را تجربه می کنند و وقتی حمله میگرن به پایان رسید حمله بعدی آغاز می شود.

مراقبت از خود می تواند قطع ارتباط با شبکه های اجتماعی ، اولویت قرار دادن کار و زندگی ، مطالعه ، چرت زدن ، تماشای یک فیلم مورد علاقه یا وقف خود در ساخت یک اثر هنری باشد.

وب سایت “Linha de Saúde” در این مقاله چند راه حل ارائه می دهد اثرات میگرن مزمن بر سلامت روان کاهش مشاهده شده:

– در طول روز فعالیت بیشتری داشته باشید: اغلب گفته می شود که ما برای کمک به کنترل میگرن و همچنین بهبود سلامت روان ورزش می کنیم. اما برای افرادی که هر روز از سردردهای شدید میگرنی رنج می برند ، بیشتر از ورزش توصیه می شود که تحرک داشته باشند. افزودن جنبش بیشتر به زندگی روزمره آسانتر از ورزش است که معمولاً با یک سایت خبری امکان پذیر است.

با افرادی که به شما احساس خوبی می دهند ارتباط برقرار کنید: ارتباط با افرادی که باعث می شوند احساس خوبی داشته باشید راهی ساده برای بهبود سلامت روان شما است ، اگرچه ممکن است در صورت ابتلا به میگرن مزمن ، برقراری ارتباط خوب با دیگران آسان نباشد. اما وقتی حملات خفیف است ، می توانید این راه حل را امتحان کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

برای مراقبت از خود وقت بگذارید: خودمراقبتی عبارتی است که ما اغلب در شبکه های اجتماعی پیدا می کنیم. اما این عبارت به چه معناست؟ در واقع مراقبت از خود اولویت دادن به زمانی است که به خود اختصاص می دهید. مراقبت از خود می تواند قطع ارتباط با شبکه های اجتماعی ، اولویت قرار دادن کار و زندگی ، مطالعه ، چرت زدن ، تماشای یک فیلم مورد علاقه یا وقف خود در ساخت یک اثر هنری باشد.

– به دیگران کمک کن: وقتی فردی دچار حمله میگرن خفیف می شود ، می تواند با تمرکز روی افراد دیگر ، مقداری از درد را تسکین دهد. یکی از سخت ترین قسمت های این استراتژی شروع به انجام کاری برای دیگران است ، اما وقتی فرد فعالیت خود را شروع می کند ، کم کم درد کمتری احساس می کند.

انتهای پیام

منبع :
https://drghiasvand.com/%D8%AA%D9%88%D8%B5%DB%8C%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%85%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D9%86/
تاریخ انتشار :
2020-10-19 04:47:03

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا