طراحی و سئو وب سایت

توضیح مسئولیت اجتماعی کنش اجتماعی

این مفهوم به هیچ وجه جدید نیست. این توسط آنچه چارلز دیکنز در رمان سرود کریسمس در سال 1843 نوشته است تأیید می شود. طرح این داستان به خوبی شناخته شده است و با شخصیت اصلی ، ابنزر اسکروج ، که قصد دارد توپ او را به دست آورد ، به پایان می رسد. در غیر این صورت ، آنها به جای گسترش نابرابری ، خیر جامعه خود را ترویج می کنند.
من فکر می کنم شاید به دلیل خواندن این مطلب بتوانید زندگی دیگران را نیز بهبود ببخشید. شاید می خواهید خریدهای خود را بیشتر به خاطر بسپارید؟ شاید شما یک کسب و کار جدید هستید که به دنبال ایجاد یک لایه خوب از مدل کسب و کار خود هستید؟ شاید شما یک شرکت معمولی هستید؟ شاید ، شما فقط سه شب دیشب به آنجا سفر کرده اید و به آنها گفته اید که مرا بررسی کنند ، شاید نه. اگر داشتند ، نمی خواستند بدانند. به هر حال ، می خواهم بدانید که این منطقه در حال حاضر واقعاً گیج کننده است. منظور من برای همه شما “مشارکت اجتماعی” است. بله ، حداقل فعلا. از فوریه 2016 ، مهلت نوشتن این مقاله به شرح زیر است.

تا چند سال پیش ، شرکت های آمریکایی می توانستند تمام روز در مورد نحوه کمک به دیگران صحبت کنند. فقط به وب سایت هر شرکت نگاه کنید و به دنبال مواردی مانند “حمایت جامعه” و “سرمایه گذاری اجتماعی” باشید. با این حال ، هیچ استاندارد 3 طرفه ای وجود نداشت و شرکت ثابت کرد که آنها با کل شرکت توافق دارند ، در غیر این صورت آنها فقط بحث نمی کنند. مثال: این احمقانه است که بگوییم شما X را به امور خیریه می دهید ، در حالی که جامعه در طول تولید محصول شما دائماً آب را مسموم می کند. مارینا؟ بنابراین وقتی نشستیم و از چنین موقعیتی عصبانی شدیم ، شخصی متوجه شد. سپس ، ببینید که در پاسخ به علامت خفاش ها ، چیزی مشابه وجود دارد که شرکت ها می توانند از آن پیروی کنند ، و ثابت کند که آنها شرکت های تمام عیار برای سود و همچنین مزایای دیگران و کره زمین هستند. که من را به نکته بعدی می رساند.

با این اوصاف ، من فکر می کنم دو رویداد مهم وجود دارد که باعث ایجاد دود زیاد می شود. اولین رویداد “Benefit Corporation” نامگذاری شد. این تظاهرات چند سال پیش توسط یک سازمان غیردولتی به نام Laboratories رهبری شد و این ایده در سراسر جهان در حال اجرا است. چیز خوبی در آن وجود دارد و من کاملاً به موضوع علاقه دارم. این به طور کلی گامی است که شرکت ها می توانند برای ارتقاء شفافیت و کمک به کسب سود بیشتر در حین کسب سود بردارند. این سیستم به محیط حساب به نام “سه حساب پایینی” پایبند است. این بدان معناست که رفتار مردم و کره زمین برابر است. من همچنین چند شرکت بزرگ را می شناسم که به این رویداد پیوستند ، مانند بن ، جری و اتسی. اما توجه داشته باشید که همه 50 ایالت در حال حاضر شرکت های انتفاعی را به عنوان اشخاص حقوقی به رسمیت نمی شناسند. ایالت های دیگر ترکیبات مختلفی را تجربه کرده اند که به نظر می رسد مشاغل پردرآمدی هستند اما این گونه نامیده نمی شوند. با این حال ، اگر ایالت شما این نوع بیمه حقوقی را قبول نمی کند ، در صورت تمایل می توانید در فرایند صدور گواهینامه B Lab شرکت کنید.این مفهوم به عنوان “مسئولیت شرکت” یا “سرمایه داری اخلاقی” شناخته می شود. تا آوریل 2015 ، بیش از 1200 شرکت B Corp. دارای مجوز در 41 صنعت در 121 کشور است. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه واقعاً از B Corp به آن نیاز دارید ، این صفحه را بررسی کنید. ویدیوی YouTube

فعالیت دوم حضور مشارکت میدانی است. این روشها از فرایندهای شخص ثالث استفاده می کنند که هدف آنها ایجاد تأثیر مثبت بر جامعه است. این امر به ویژه هنگامی صادق است که بخش شرکتی ، بخش غیرانتفاعی ، دولتها و / یا افراد به عنوان سرمایه گذار در شرکتهایی که برای بهبود این جهان طراحی شده اند ، کار کنند. وقتی صحبت از سرمایه گذاری روی تأثیرات اجتماعی و اندازه گیری تلاش ها می شود ، هر نوع حماقت خاص خود را دارد. این ملاحظات به عنوان “تأثیر سرمایه گذاری” یا “سرمایه گذاری در سرمایه اجتماعی” شناخته می شود. طبق گزارش شبکه سرمایه گذاری تأثیرگذاری جهانی (GIIN) ، حدود 60 میلیارد دلار در سراسر جهان برای این رویداد خاص سرمایه گذاری شده است و درست مانند بستنی ، یک طعم واحد وجود ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت آنها مراجعه کنید: www.thegiin.org. یک روز اوضاع واقعاً خوب بود.
آیا سردرگم شدید

نکن. همه آنها را نقاشی های زیبای ون گوگ در نظر بگیرید ، که در همه رنگ ها منحصر به فرد هستند ، اما مکمل و به هم پیوسته هستند. ساکت ، گیج شده است. اما وقتی به همه چیز نگاه می کنید و به آن نگاه می کنید ، خوب نفس می کشید.
برای اطلاعات بیشتر ، در اینجا یک ویدیوی دیگر در YOUTUBE وجود دارد که CSR را از دانشگاه St.Gallen ، سوئیس توضیح می دهد.
آیا فکر می کنم هر یک از این ایده آل های بیان شده همه چیز را حل می کند؟ نه ، من احساس می کنم که برخی از این روش ها باید تغییر کنند و برخی دیگر حتی ممکن است کار نکنند.
من همچنین می دانم که بسیاری از منتقدان در پشت صحنه نظرات خود را درباره فعالیت اجتماعی بیان می کنند.
اما آیا میدانستید؟ من تمام این ایده ها را با خشم با مرگ نور در این دنیای دیوانه وار که در آن زندگی می کنیم مقایسه می کنم. این گامی در مسیر درست است و خداوند به کسانی که نیت واقعی یکی از این موارد را دارند ، برکت می دهد و واقعاً سعی می کند شرایط را تغییر دهد. این توجه آقایان و خانمها وجود دارد ، این باعث می شود احساس بهتری داشته باشم ، و من باید همین کار را برای شما انجام دهم. اگر این من را کمی احمق می کند ، پولیانا ، درست است.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا