توییتر از ارائه‌ی دکمه‌ی ویرایش توییت‌ها خبر داد

ساعاتی پیش، توییتر تایید کرد که روی دکمه ویرایش توییت ها کار می کند. به گفته این شرکت، توسعه این ویژگی از سال گذشته آغاز شد و بنابراین ارتباط مستقیمی با نظرسنجی اخیر ایلان ماسک ندارد. این شرکت قصد دارد در ماه های آینده آزمایش این ویژگی را با مشترکین سرویس پولی Twitter Blue آغاز کند.

با توجه به تصویری که توییتر منتشر کرده است، کاربران به وضوح می توانند با لمس نماد نقطه چین در گوشه سمت راست بالای توییت ها، گزینه Edit Tweet را در میان گزینه های دیگر لمس کنند. هنوز مشخص نیست که این ویژگی چه چیزی را ارائه می دهد و کاربران تا چه زمانی می توانند مثلاً توییت های خود را ویرایش کنند.

توییتر

لازم به ذکر است که توییتر چند روز پیش این خبر را اعلام کرد اما همه کاربران در اول آوریل آن را دروغ دانستند. اما اکنون توییتر دوباره این خبر را اعلام می کند، بنابراین در آینده نزدیک در دسترس خواهد بود. به نظر می رسد این قابلیت برای کاربران Twitter Blue خواهد بود که برای استفاده از این سرویس باید ماهانه 3 دلار بپردازند. بنابراین افرادی که می خواهند از دکمه ویرایش استفاده کنند چاره ای جز پرداخت 3 دلار در ماه نخواهند داشت.

منبع: The Verge

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا