توییتر اندروید به‌زودی با قابلیتی جدید و کاربردی به‌روزرسانی می‌شود

توییتر به طور مداوم در حال آزمایش ویژگی های جدید برای اپلیکیشن موبایل خود است. ویژگی جدیدی که احتمالا به زودی به اندروید توییتر اضافه خواهد شد به افراد امکان می دهد گروه ها را دنبال کنند.

توییتر یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که کاربران زیادی در سراسر جهان دارد. بنابراین برای حفظ این تعداد و همچنین افزایش آنها باید در جهت بهبود رابط کاربری برنامه تلاش کرد. خوشبختانه در توییتر شاهد تلاش مشابهی هستیم. این اپلیکیشن گاهی با قابلیت های بزرگ و کوچک آپدیت می شود و حالا به نظر می رسد در حال آزمایش قابلیت جدیدی برای اندروید توییتر است.

قابلیت جدید هنوز برای همه فعال نشده است و تنها تعداد کمی از کاربران اندروید هنوز آن را گزارش کرده اند. به نظر می رسد با این آپدیت، کاربران بتوانند پس از فالو کردن یک فرد، صفحه افرادی را که به آنها پیشنهاد می شود، فالو کنند. به این ترتیب دیگر در انزوا اتفاق نمی افتد. این بدان معنی است که شما می توانید تمام اکانت های ارائه شده را تنها با یک لمس دنبال کنید.

البته برای آن دسته از کاربرانی که نمی خواهند برخی از اکانت های پیشنهادی را دنبال کنند، امکان حذف از لیست پیشنهادی نیز وجود دارد. به نظر می‌رسد این حساب‌ها بر اساس پست‌هایی که به اشتراک می‌گذارند و اینکه آیا مربوط به شخصی است که به تازگی دنبال کرده‌اید، پیشنهاد می‌شوند.

ویژگی جدید اندروید توییتر، در صورت انتشار رسمی برای این سیستم عامل و iOS، احتمالا جایگزین فیلد پیشنهادی فعلی خواهد شد که سه حساب کاربری به اضافه گزینه مشاهده افراد بیشتر را به شما نشان می دهد. توییتر در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این ویژگی جدید منتشر نکرده است، اما به نظر می رسد در حال حاضر تنها کاربران توییتر به تعداد محدودی از آنها دسترسی دارند.

در صورتی که این قابلیت مورد استقبال کاربران قرار گیرد و کاربردی باشد، بدیهی است که توییتر آن را به عنوان یک آپدیت برای تمامی نسخه های این اپلیکیشن منتشر خواهد کرد. آیا به نظر شما این ویژگی مفید است؟

منبع: PhoneArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا