توییتر به‌زودی امکان ترک یک مکالمه را برای جلوگیری از منشن شدن فراهم می‌کند

توییتر به زودی به قابلیتی مجهز می شود که به کاربران اجازه می دهد یک مکالمه طولانی یا یک سری پیام بگذارند تا دیگر توسط افراد مختلف ذکر نشود.

اگر از توییتر استفاده می کنید، احتمالاً از تلاش برای دور شدن از یک مکالمه طولانی در یک صفحه خسته شده اید، زیرا هر بار که آن را ذکر می کنید، به شما اطلاع داده می شود، اما ممکن نبود. همانطور که مشخص است، توییتر روی این ویژگی کار خواهد کرد و به شما این امکان را می دهد که هر بار که اقدام می کنید از یک رشته پیام خارج شوید، بنابراین دیگر نیازی به دریافت اعلان ها و ذکر نام ندارید.

بدیهی است که تنها کاری که کاربر باید انجام دهد این است که گزینه ترک مکالمه را لمس کند، به این معنی که تماس را برای انجام سایر وظایف خود ترک می کند. رشته های توییتر این پتانسیل را دارند که بسیار طولانی و ماندگار باشند. بدیهی است که در این مواقع، دریافت اعلان‌ها هر بار که کسی چیزی در این رشته از پیام‌ها می‌گوید، آزاردهنده خواهد بود. پس خوشحالیم که این قابلیت به زودی به این اپلیکیشن اجتماعی محبوب اضافه خواهد شد.

همانطور که در زیر مشاهده می کنید، یکی از اعضای وب سایت XDA-Developers موفق به گرفتن اسکرین شات از احتمال خروج از توییتر شد. با توجه به این تصویر، می بینیم که پس از زدن گزینه ذکر شده در بالا، نام شما از برچسب حذف می شود، بنابراین دفعه بعد نام شما ذکر نخواهد شد. همچنین به شما اطلاع داده نمی شود که پیام در قسمت پیام مورد نظر ارسال شده است.

توییتر مکالمه را ترک کنید

متأسفانه، این ویژگی در مرحله آزمایشی است، به این معنی که ممکن است باید مدتی صبر کنیم تا به طور رسمی برای اپلیکیشن توییتر منتشر شود. با توجه به دستاوردهای توییتر در این زمینه، برخی از ویژگی هایی که در نسخه بتا هستند یا اصلاً در دسترس نیستند یا اگر قرار است در دسترس باشند، دیگر دیر شده است. اما خوشبختانه، توییتر همچنین می‌داند که این بخش چقدر نیاز به ارتقا دارد و احتمالاً راه‌اندازی ویژگی جدید را سرعت می‌بخشد.

ویژگی های دیگری که توییتر اخیراً روی آنها کار کرده است

ترک گفتگو تنها ویژگی نیست که توییتر در روزهای اخیر برای بهبود تجربه کاربری روی آن کار کرده است. اخیراً شنیده ایم که توییتر می خواهد یک ویژگی عالی دیگر را به برنامه خود اضافه کند که پیام ها را مستقیماً به برنامه خود متصل می کند. با استفاده از این ویژگی جدید، کاربران قادر خواهند بود یک سری از پیام های مورد نظر خود را بدون نیاز به جستجو به صورت مستقیم آپلود کنند. نکته مثبت این است که کاربر می تواند تا 6 پیام ارسال کند که عالی به نظر می رسد. این قابلیت هنوز به صورت رسمی برای کاربران اندروید و iOS و نسخه تحت وب منتشر نشده است، اما انتظار داریم به زودی این اتفاق بیفتد.

یکی دیگر از ویژگی هایی که توییتر در حال آزمایش آن است، حالت ایمن است. توییتر چندین ماه است که روی این ویژگی کار می کند، اما خوشبختانه این روزها کاربران بیشتری از آن برای آزمایش و ارسال بازخورد استفاده می کنند (فقط کاربران ساکن در کشورهای انگلیسی زبان می توانند این ویژگی را برای مدتی آزمایش کنند).

حالت ایمن حساب‌های کاربری که پست‌های توهین‌آمیز را به اشتراک می‌گذارند را از انجام این کار منع می‌کند. می‌توانید این ویژگی را برای مسدود کردن حساب‌هایی که از زبان توهین‌آمیز استفاده می‌کنند، پیام‌ها یا پاسخ‌های تکراری و اسپم ارسال می‌کنند یا همیشه از شما نام می‌برند، فعال کنید.

حالت ایمن اکنون برای تقریبا 50 درصد از کاربران در ایالات متحده، کانادا، استرالیا، ایرلند و نیوزلند در دسترس است و انتظار می‌رود که برای کاربران بیشتری در مناطق دیگر نیز در دسترس باشد. با افزایش تعداد پیام ها و محتوای نامناسب در شبکه های اجتماعی، وجود چنین قابلیتی واقعا ضروری بود و خوشحالیم که به زودی به آن دسترسی خواهیم داشت.

توانایی مقالات برای نوشتن پست های طولانی وبلاگ و همچنین امکان تغییر سرعت پخش ویدیو از دیگر ویژگی های نامشخصی است که توییتر در حال بررسی آنهاست و امیدواریم به زودی در شبکه های اجتماعی شاهد آن باشیم.

منبع: PhoneArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا