توییتر حساب کاربری افرادی که مرگ ترامپ را آرزو کنند تعلیق می‌کند

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در توییتی اعلام کرد که آزمایش کواید 19 او و همسرش مثبت بوده است.

اگرچه پس از انتشار این خبر بسیاری از کاربران در توییتر برای او آرزوی موفقیت کردند، اما کاربرانی هم بودند که پس از اطلاع از این موضوع با انتشار توییت های مختلف آرزوی مرگ ترامپ را کردند.

همانطور که می دانید استفاده از عباراتی که باعث نفرت افراد یا گروه های مختلف می شود خلاف قوانین این شبکه اجتماعی است.

با در نظر گرفتن این موضوع، توییتر قصد دارد با کاربرانی که قوانین رسانه های اجتماعی را با میل به مرگ ترامپ در توییت هایش زیر پا می گذارند، سرکوب کند و آنها را مجبور به پیروی از قوانین حاکم بر رسانه های اجتماعی کند.

حساب های کاربری که آرزوی مرگ ترامپ را دارند حذف کنید

به عبارت دیگر، نمی توان در توییتر با آرزوی مرگ ترامپ به دلیل کووید 19 توییت کرد. توییتر اعلام کرده است که با انتشار چنین توییت هایی، اکانت افرادی را که قوانین این شبکه اجتماعی را زیر پا می گذارند، مسدود می کند. البته هنوز مشخص نیست توییتر چه زمانی این کار را انجام خواهد داد.

توییتر همچنان می گوید که این کار در توییت های جداگانه ارسال شده در توییتر انجام نخواهد شد. آنها گفتند: “حذف محتوا برای ما یک اولویت خواهد بود، که شامل تماس هایی برای انجام کارهایی می شود که به طور بالقوه می تواند به دنیای واقعی آسیب برساند.”

توییتر در توییتی اضافه کرد که اجرای این قوانین به طور خودکار حساب های افراد را به حالت تعلیق در نمی آورد. آنها در توییتی نوشتند: «توئیت‌هایی که از عباراتی مانند مرگ، آسیب‌های شدید بدنی یا بیماری کشنده علیه یک فرد استفاده می‌کنند، خلاف قانون هستند و باید حذف شوند». “این به معنای تعلیق خودکار حساب نیست.”

ترامپ اکنون برای انجام برخی آزمایشات و خدمات پزشکی به مرکز پزشکی والتر رید منتقل شده است. بر اساس بیانیه کاخ سفید، ترامپ در سلامت کامل است و از بیمارستان به کار خود ادامه خواهد داد.

به روز رسانی: توییتر بیانیه‌ای صادر کرده است که می‌گوید ارسال این توییت‌ها به طور خودکار حساب‌های کاربری را به حالت تعلیق در نمی‌آورد.

منبع: The Verge

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا