توییتر روی قابلیت جدیدی تحت عنوان «مقاله» کار می‌کند

توییتر ظاهرا در حال کار روی قابلیتی بسیار کاربردی و مورد انتظار «عنوان مقاله» است که به کاربران این امکان را می دهد تا متن های بلند مثل وبلاگ را در این اپلیکیشن بنویسند.

طبق تصویری که بهتازگی توسط یکی از افراد با نام کاربری wongmjane در توییتر منتشر شد، ظاهرا این اپلیکیشن قرار است به‌زودی قابلیت دسترسی به عنوان مقاله کامل را داشته باشد. امکان استفاده از این نرم افزار وجود ندارد. این توانایی مردم جهان است که به مکان مناسب بیایند. این افشای چند سالی است که خبرهای مربوط به قابلیت های انتظار توییتر را پیش از عرضه می کند، بنابراین می توان او را منبعی قابل اعتماد در نظر گرفت.

نمی دانم با قابلیت دانلود چه کار کنم و نمی دانم با آن چه کار کنم. این امکان برای ما وجود ندارد که بتوانیم این کار را انجام دهیم. داشتن یک زمان خوب برای این کار بسیار مهم است. کار هیمینین برای کار پادشاه جهان ممکن نیست.

توییتر روی قابلیت جدیدی تحت عنوان «مقاله» کار می‌کند

از طرفی دیگر وقتی می خواستیم از طریق کامنت افراد مختلف زیر پست این افشاگر هم به برخی از جزئیات مربوط به مقاله پی ببریم، متوجه می شویم که هر چیز متفاوتی در رابطه با آن میگوید و متوجه می شود که نتیجه آن واحد برسیم است. اوان حال طبق گفته‌های بفخی از این اربران، مقاله قرار است توییتر را شبیه به یک وب‌سایت مثل Medium کند. رسانه یک منبع اطلاعاتی و پشتیبانی بسیار محبوب است. یک سری از کاربران از این بابت خوشحال شدند، برخی دیگر معتقدند مقاله یا همان پست بلندمدت نمی تواند به آن مقداری برسد که در توییتر تأثیرگذار بود روی کاربران تأثیر بگذارد.

مسئله زمان نیست، قدرت پروردگار است. برخی ها حتی ادعا می کنند که از وب سایت های وبلاگ نویسی خود استفاده می کنند از این قابلیت توییتر استفاده می کنند و نیازی هم به نوشتن در وب سایت شخصی نخواهند داشت.

آیا می خواهید مهماندار بخرید، کار دارید، تکالیف خود را انجام دهید؟ خارج از وزارت کشور جمهوری چین، در زمینه آموزش و پرورش در این زمینه،

محل: PhoneArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا