توییتر قابلیت Circle را برای تمام کاربران فعال کرد

پس از نزدیک به 4 ماه تست و بررسی ویژگی Circle، ساعاتی پیش توییتر اعلام کرد که این قابلیت برای تمامی کاربران فعال شده است. این قابلیت مانند دوستان نزدیک در اینستاگرام عمل می کند و به زبان ساده می توانید برای دوستان نزدیک خود توییت ارسال کنید.

در حال حاضر، برای استفاده از Twitter Circle می‌توانید حداکثر 150 نفر را به عنوان افراد نزدیک فهرست کنید. بر اساس گزارش های منتشر شده، تعداد قابل توجهی از کاربران توییتر که دارای حساب های عمومی هستند، نمی توانند به راحتی توییت های مختلف را ارسال کنند، زیرا نگران بازخوردهایی هستند که دریافت می کنند.

توییتر اعلام کرد که بر اساس آزمایش‌های انجام شده، کاربرانی که از این ویژگی استفاده می‌کنند تمایل دارند توییت‌های بیشتری ارسال کنند و لایک‌ها و پاسخ‌های بیشتری دریافت کنند. در حال حاضر، برخی از کاربران توییتر دارای یک حساب عمومی و یک حساب خصوصی هستند که با نگرانی کمتری در حساب دوم توییت می کنند. اما اکنون به لطف این قابلیت، نیاز به استفاده از اکانت دوم کاهش یافته است.

توییتر در ماه‌های اخیر با تغییرات گسترده‌ای روبه‌رو شده است و البته، پیشنهاد خرید ایلان ماسک و پس از آن کنار گذاشتن این معامله، توییتر با حاشیه‌های بزرگی مواجه شده است. در هر صورت باید ببینیم که آیا این قابلیت به صورت گسترده مورد قبول کاربران قرار می گیرد یا خیر. در این زمینه می توان به ویژگی مشابهی از تاریخچه اینستاگرام اشاره کرد که توییتر تنها پس از گذشت چند ماه از شکست این پروژه خبر داد و آن را کنار گذاشت.

منبع: Engadget

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا