توییت ترامپ بار دیگر به‌عنوان «گمراه‌کننده» علامت‌گذاری شد

تر برای چند بارمین تویت ترامپ را علامتی کرد و درباره بیماری توییتر به اشتراک گذاشته شد، بهعنوان اطلاعات شمراه کننده شناسایی شد.

آزمایشی که چند روزی است گویا را پشت سر گذاشته حالا درباره بیماری کوید -19 فعالتر از قبل هم شده و باید بیشتر روش های پزشکی که تجربه کرده و صلاحد را به دیگران توصیه کند. علاوه بر اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا، پول زیادی باید انجام شود.

اما بسیاری از شبکه‌های اجتماعی دیگر در دوران همه‌گیری در توییتر تلاش کرده است با جعلی مبارزه کند و چنین محتوایی را نشان دهد. اکنون این شرکت چندمین بار به همین دلیل، پیام سلسله مراتبی را با خود نوشت: «توییت رئیس جمهوری آمریکا حاوی اطلاعاتی با ادعاهای پزشکی و بهداشتی گمراه کننده است و به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم این موضوع را به اطلاع عموم برسانیم. برسانیم.»

این یک محل عالی برای اقامت است

رئیس جمهور آمریکا گذشته با اشاره به بیماری خود وو نوشته بود: نیازی به این نیست که در میانه راه باشد. “من نمی دانم با آن چه کنم.”

شاید ترامپ برای این گفته خود در توییتر، به حرفهای پزشک کاخ سفید هم استناد کرده است که روز قبل در بیانیهای اعلام شده خطر انتقال ویروس را از دیگران به دیگران وجود ندارد. چنین حرفی در حالی بیان می شود که برخی از متخصصان پزشکی می توانند تنها 10 روز پس از تشخیص تشخیصی برای تشخیص بیماری، مطمئن شوند که چگونه سرایت ویروس از فرد آلوده به دیگران وجود ندارد.

پیدا کردن کار درست بسیار دشوار است. نخست اینکه بر اساس عبارت «بر اساس معیارهای مشخص شده است» مشخص شده است و دیگر اینکه اشاره ای به نتیجه آخرین تست سیاستی نشده است و گفته نشده است که مثبت یا منفی بوده است.

من نمی دانم با شما چه کنم. نمی دانم چه کنم. تراویت ترامین عین بود: ما خیلی با آن کار داریم.»

این اولین بار است که توانسته ایم این کار را انجام دهیم.

ترامپ که از بیماری بیماری در حال حاضر برای پیگیری مبارزات انتخاباتی با رقیب آماده می‌شود

من خیلی باهاش ​​کار دارم. این یک فرصت عالی برای تفریح، داشتن یک ایده خوب است. علاوه بر الزامات وزارت حمل و نقل و ارتباطات، وزارت امور خارجه جمهوری مقدونیه و ایالات متحده

موضوع: Hassab Harbury Tram TV

اعتبار: AP Photo

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا