تکنیک های سئو خارج از صفحه

سئو خارج از صفحه:

سئو خارج از صفحه به سلطه وب سایت شما کمک می کند تا بتوانید آگاهی بیشتری کسب کنید. از طریق اقدامات انجام شده در صفحه ، می توانیم در وب سایتهای خود آگاهی از آنها کسب کنیم. با این حال ، سیستم های سئو خارج از صفحه به بهبود موقعیت سایت شما در SERP کمک می کند. لیست ما از 13 بهترین سیستم عامل سئو خارج از صفحه را هم اکنون ببینید.

1. محتوا را به اشتراک بگذارید

مقاله شگفت انگیز پادشاه در بهبود قابل اعتماد سایت است. ایجاد یک ماده شگفت انگیز و اشتراکی ، یک راهکار هوشمندانه برای ایجاد لینک های بطور روزمره و منظم به سایت یا وبلاگ ما است. مرتباً جستجو کنید و چیزهای خود را تازه و تازه نگه دارید.

2. ارتباط با تأثیرگذار

در صورتی که هر نوع مطالبی را که ارزش اشتراک گذاری دارد انجام دهید ، در این مرحله از پیوند تأثیرگذار در حوزه خود دریغ نکنید. از آنها بخواهید وبلاگ خود را تأیید کنند و درخواست کنند که رابط از وبلاگ آنها کپی شود. حتماً از مناطق بسیار مهمی ارتباط برقرار کنید.

مطالب پربازدید کاربران

3. به عنوان نویسنده مهمان مشارکت کنید

بسیاری از مجلات وب عالی ، با کیفیت و باز برای مشارکت شما از سازندگان مختلف وجود دارد. یک قطعه امتحان شگفت انگیز ایجاد کرده و با مطالب بازدید کننده تماس بگیرید. سعی کنید روی میزان اتصال متمرکز نشوید بلکه در عوض فقط به اتصالات باکیفیت متمرکز شوید. به همین ترتیب ، همچنان به ارسال بسیاری از شرایط در یک سایت وبلاگ بازدید کننده مشابه ادامه ندهید.

4- در زندگی مبتنی بر اینترنت شرکت کنید

مورد قابل توجه سئو ، تعهد به شبکه های اجتماعی مبتنی بر وب است. اگر می خواهید تجارت ، وب سایت یا وبلاگ خود را بشناسید ، در بسیاری از مراحل زندگی آنلاین با افراد ارتباط برقرار کنید. نزدیکی مبتنی بر وب به زندگی به رشد کسب و کار شما کمک می کند و همچنین شما را قادر می سازد تا اتصالات بیشتری به دست آورید.

5- فهرست راهنمای وبلاگ را ارسال کنید

ارسال ضبط دائما در تلاش است تا اتصالات برگشتی با کیفیت بالا را جمع کند. یک رکورد قانع کننده را انتخاب کنید و یک رتبه بندی مشروع را انتخاب کنید. برای دستیابی به نتایج عالی سرمایه گذاری لازم است ، اما این نتایج در طی یک روز و بیشتر از یک سنی ظاهر می شوند.

6. ارسال مقاله

مقالات خود را در فهرست بالای اقامتگاه های مقاله مشاهده کنید. به همین ترتیب می توانید پیوندهایی به سایت خود مشاهده کنید. اطمینان حاصل کنید که مواد شما عالی و با کیفیت است. مواد و کالاهایی با کیفیت پایین که پرکننده های دروازه بیشتری دارند ممکن است رد شوند. درجه مناسب را انتخاب کنید و عنوانی متناسب با محتوای شما ارائه دهید.

نتیجه گیری

سئو در صفحه و خارج از صفحه موقعیت SERP بی نظیری را به سایت شما می دهد. سایت های فوق با توجه به سایت های PA (صفحه اقتدار) ، DA (اداره دامنه) و روابط عمومی (صفحه رتبه) ثبت شده است. اگر بسیاری از مسائل وجود ندارد ، اگر از ویژگی های دیگری اطلاع دارید می توانیم به این لیست اضافه کنیم که ممکن است نادیده بگیریم.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا