طراحی و سئو وب سایت

تکنیک های ناشناخته 16 صفحه ای سئو

16 تکنیک برتر سئو – دو نوع تکنیک سئو وجود دارد: خارج از صفحه و On-Page. هر دو می توانند در وبلاگ یا وب سایت شما ایجاد شوند تا ترافیک ایجاد کنند و حتی از موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشند. بسیاری از مردم واقعاً سئو صفحه خارجی را دوست دارند و ترجیح می دهند از آن برای لینک دهی استفاده کنند. در این مقاله 16 روش SEO در صفحه مورد بحث قرار خواهد گرفت.
تکنیک های تحقیقات بازاریابی دیجیتال:
بسیاری از روش های خارج از صفحه SEO وجود دارد که می تواند برای افرادی که می خواهند رتبه SERP خود را افزایش دهند ، استفاده شود. این شامل:
1. سیستم عامل های رسانه های اجتماعی:
اینها مهمترین منابعی هستند که می توانند به شما در ایجاد اقتدار و اعتماد برای وب سایت خود کمک کنند. با به اشتراک گذاشتن نمایه افراد در چندین شبکه اجتماعی می توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کرده و به آنها کمک کنید. با به اشتراک گذاری مطالب خود در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی می توانید بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب کنید. Facebook ، Twitter و LinkedIn یکی از محبوب ترین سایت های شبکه های اجتماعی هستند که می توانید امتحان کنید!
2. از انجمن استفاده کنید:
می توانید از آن برای ارتباط با افراد هم عقیده در منطقه خود استفاده کنید. این به این معنی است که برای دریافت بک لینک بیشتر به س questionsالات انجمن پاسخ می دهید. همچنین می تواند ترافیک قابل توجهی به وب سایت شما برای ارتقا product محصول یا خدمات شما ایجاد کند. اگر با یک انجمن یا انجمن فعال در منطقه خود روبرو شدید ، از آن استفاده کنید و به آنها در مورد سایت خود اطلاع دهید.
3. نظرات اجتماعی:
هنگامی که خود را در یک سایت معروف بوک مارک اجتماعی با شهرت بالا یافتید ، می توانید وب سایت یا وبلاگ خود را ارسال کنید. این کار را در وب سایت آشفته و بی کیفیت انجام ندهید زیرا می تواند به SEO شما آسیب برساند.
4. توزیع مقاله:
آیا می دانید با ارسال مقالاتی در سیستم عامل تنها با بازدیدکنندگان فعال ، به راحتی می توانید به وبلاگ خود ارزش افزوده دهید؟ ثابت شده که راهی عالی برای ایجاد بک لینک با کیفیت است. در زیر لیستی از سیستم عامل های شلوغ آورده شده است که در آن می توانید مقالات را به اشتراک بگذارید و نتایج جالبی کسب کنید.
فوربس داستان کارآفرینانه شما Digg است
5. لیست حمل و نقل:
ایجاد لیستی از شرکت های معروف می تواند برای راه اندازی وبلاگ شما یک مزیت بزرگ باشد. این یک روش عالی برای به دست آوردن میزان بازدید و کنترل کامل وب سایت خود برای Google SERP است. دایرکتوری های وبلاگ بسیاری وجود دارند که می توانند پیوندهای وبلاگ شما را به راحتی بپذیرند و آنها را لیست کنند. با این حال ، یافتن یک لیست تجاری با کیفیت خوب دشوار است. هنگامی که یکی را پیدا کردید ، مطمئن شوید که به درستی از آن استفاده کرده اید. توجه داشته باشید که می توانید لیستی از شرکت ها را در Google گوگل کنید و سپس مکان آنها ، عبارت DA را تأیید کنید. اگر یکی از این خصوصیات یا عنوان PA (به معنای صفحه اقتدار) داشته باشید ، فقط به شما می گوید که کیفیت آن سایت مهم نیست.بخش 6.Q و A:
این یک جلسه پرسش و پاسخ است که شامل پرسیدن س practicalالات عملی و پاسخ های دیگر به گروهی از افراد در طول یک سال است. این مکان خوبی است که می توانید با پاسخ هوشمندانه به برخی از س questionsالات یک وب سایت خاص ، بازدیدکننده و همچنین بک لینک ایجاد کنید. می توانید پاسخگوی س onالات Yahoo Answers و Quora باشید که راه حلهای معتبرتری را می پرسند. اگر پاسخ های شما بررسی و تأیید شود ، افراد معمولاً برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شما مراجعه می کنند.
7. فیلم های YouTube:
اگر هنوز ویدیویی در YouTube دریافت نکرده اید ، باید! با این کار می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس بتوانید فیلم های مختلفی را که در رشته تحصیلی شما هستند بارگذاری کنید. YouTube می تواند یک روش بسیار خلاقانه برای به اشتراک گذاشتن دانش و همچنین داشتن یک تجربه بصری باشد. همانطور که قبلاً می دانید ، یوتیوب یک سایت ارسال چند ویدیو در موتور جستجوی گوگل است. این پلت فرم نسبت به سایتهای دیگری که روی آپلود فیلم کار می کنند از بستر بهتری برخوردار است.
اگر می خواهید از این سیستم به طور مثر استفاده کنید ، شرح منحصر به فردی از فیلم های مربوطه بنویسید و سپس پیوندهایی به وب سایت یا وب سایت های خود ارائه دهید.
8. وبلاگ نویسان عالی:
در اینجا شما از وبلاگ دیگران بازدید خواهید کرد و پیام های خود را ارسال می کنید که ممکن است از لینک سایت شما پیروی کنند. بازدید کنندگان وبلاگ می توانند راهی عالی برای دریافت بک لینک باشند. علاوه بر این ، به ویژه هنگام بحث درباره موضوع در وبلاگ میزبان ، مطالب ارزش زیادی به وبلاگ شما می دهند. این نمونه کاملی از تکنیک های SEO خارج از صفحه است که می تواند به شما در داشتن پیوندهایی با کیفیت بالا کمک کند. اکنون می توانید به چنین اهداف وبلاگ خارجی فکر کنید. کلمات کلیدی را پیدا کنید ، سپس یک وبلاگ با DA و PA خوب انتخاب کنید ، سپس شروع به ارسال پیام برای بازدیدکنندگان کنید.
9. توزیع پرونده:
برخی از سایت ها بر روی به اشتراک گذاری اسناد تمرکز دارند و یک مثال خوب ، پلت فرم SlideShare است. تحت این سیستم عامل می توانید به راحتی پرونده های مختلف مانند قالب فایل Pdf را در قالب PPT بارگذاری کنید. نگه داشتن پرونده های خود با کلمات کلیدی مناسب می تواند بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جلب کند زیرا موضوع در جستجو ابتدا اصلاح شده و نمایش داده می شود. این روش های خارج از صفحه به شما کمک می کنند تا دائماً وب سایت ها و قدرت موتور جستجو را افزایش دهید.
10. توجه:
هنگامی که یک فرد مشهور ارسال می کند ، باید عادت به نظر دادن را تمرین کنید. اظهارنظر درباره چنین بستری فواید زیادی دارد زیرا می توانید نظر خود را بر اساس س manyالات بسیاری ارائه دهید. اگر آنها چیزی دارند که مردم عادی ندارند ، باید در مورد جایی که هستند فکر کنند. این جایی است که بازدید از وب سایت شما می تواند افزایش یابد. در پایان ایده خود ، باید افراد را آگاه کنید و باید پیوندی به وب سایت خود داشته باشید.این یک روش عالی برای گرفتن بک لینک و همچنین گسترش آگاهی از نام تجاری است.
11. دریافت بک لینک برای رقبا:
با استفاده از ابزارهای پیشرفته ای مانند Ahref ، Moz و همچنین Semrush می توانید بازدیدکنندگان را به بک لینک رقبا خود جذب کنید. این یک روش عالی برای کمک به شما در درک مفهوم و نحوه گرفتن بک لینک از رقبا است. به خاطر داشته باشید که ، شما همچنین می توانید از تکنیک های مختلف جستجوگرها در صفحه برای ایجاد بک لینک برای رقبا استفاده کنید.
12. PBN وب 2.0:
شما می توانید لینک سازی را قبل از هر سایت دیگری انجام دهید. این کار با ایجاد یک متخصص PBN یا یک شبکه مارک اختصاصی انجام می شود. بسیاری از سیستم عامل های وب 2.0 دارای قدرت قدرتمندی هستند. به راحتی می توانید با وب 2.0 یک وبلاگ رایگان ایجاد کنید و به بزرگترین وبلاگ خود بازگردید. برای موفقیت در این امر ، یک وبلاگ یا وب سایت رایگان Web 2.0 ایجاد کنید و آن را با محبوب ترین رسانه به اشتراک بگذارید. یک مثال خوب از وبلاگ رایگان وب 2.0 موارد زیر است:
تقویت کلمات عجیب توسط وبلاگ نویسان Wix
اگر شما به ایجاد PBN بی نظیر عادت دارید ، از بهترین روشهای جستجوگر خارج از صفحه مطمئن هستید.
13. پیوند خراب ایجاد کنید:
در اینجا ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که شروع به شناسایی پیوندهای خراب در وب سایت های دیگران کرده و مراحل ایجاد لینک را شروع کنید. من می دانم که چگونه این کار را انجام می دهید به جستجوی Google بروید و کلمات کلیدی و منابع را تایپ کنید. پس از آن ، می توانید با کلیک بر روی تمام پاسخ ها ، به شما در شناسایی پیوند خراب در صفحه منبع کمک کند. اگر اتفاقاً صاحب جایگاهی خاص هستید ، در وبلاگ یا وب سایت خود محتوا در اطراف آن ایجاد کنید و سپس از مالک بد وب سایت بخواهید مطالب را جایگزین پیوندهای جدیدی کند که منجر به محتوا می شوند.
مکان خوب برای دستیابی به این هدف ، ایجاد پیوندها در بستر ویکی پدیا است. صفحه گمشده را پیدا کرده و enter را فشار دهید. سپس “CTRL و F” را فشار داده و کلمه “Dead Link” و به دنبال آن کلید Enter را تایپ کنید. در صورت وجود تمام پیوندهای قطع شده را کاهش می دهد.
همین مطالب را به وب سایت یا وبلاگ خود بیاورید و سپس می توانید برای اطمینان از جایگزینی پیوندهای خود ، ویرایش صفحه ویکی پدیا را شروع کنید. آیا زمان مناسبی برای اتصال فوری به یک سایت مرجع نیست؟
14. یادداشت های شرکت:
این یک بهینه سازی صفحه شناخته شده است که نقش مهمی در سئو سایت دارد. شما می توانید آگاهی از برند خود را ارتقا داده و وب سایت های معروف را بررسی کنید. مارک ها با ارائه بازخورد در وب سایت های معروف به شما در بهبود حافظه خود کمک می کنند. وارد کردن URL و همچنین نام سایت تأیید در بالا به شما کمک می کند نام تجاری شرکت را در بالای نتایج موتور جستجو قرار دهید.
15. اشتراک تصویر:
برخی از وب سایت ها بر روی به اشتراک گذاری تصویر تمرکز دارند. این سایت ها شامل اینستاگرام و Pinterest برای بهبود دید موتورهای جستجو و همچنین بازدید از وب سایت شما هستند.محتوا در اینجا محدود به جستجوهای اینترنتی است ، اما در پایان روز همچنین می توانید تصاویر را با کپی کردن و جایگذاری آنها در جعبه جستجو جستجو کنید.
16. روی خلبان اتوماتیک بنویسید:
و سرانجام گفته می شود که کبد بدون شک پادشاه است. برای شما خوب است که محتوای واقعا خوبی ایجاد کنید که بتواند بک لینک و همچنین اشتراک گذاری اجتماعی در خلبان خودکار ایجاد کند. مدل های داخلی وجود دارد که می توانید هزاران بازدید کننده از وب سایت شما را به خود جلب کند. این شامل:
در لیست با تصاویر دلیل سوال بودن آن در ویدئو لیست کنید .

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا