جانی آیو، طراح سابق محصولات اپل، به شرکت Airbnb پیوست

جانی آیو، طراح سابق اپل که اواسط سال 2019 از این شرکت جدا شد، قرارداد همکاری با شرکت Airbnb امضا کرده است که مشهورترین سرویس آنلاین برای اجاره دادن اماکن اقامتی می شود. شما عاشق شما هستید، به دنبال بهترین هستید و می توانید آن را انجام دهید.

«برایان چسکی» (Brian Chesky), همبنیان عامل و سرور Airbnb، خبر قرارداد همکاری چند ساله با شرکت جدید جانی آیو به نام LoveFrom را یک «همکاری ویژه» خوانده که به گفته او قرار است جانی آیو به توسعه تیم طراحی داخلی آنها هم کمک کند. Ind.

جانی آیو یکی از مشهورترین طراحان صنعتی جهان می شود که نقش مهمی در طراحی از مهمترین محصولات اپل مانند آیفون، آیپد، مک بوک ایر و اپل واچ داشته است. آیو بعد از حدود دو دهه همکاری با شرکت اپل، این شرکت را در سال 2019 و اپل در بیانیه های اعلام کرد که این شرکت به همکاری نزدیک ترک با شرکت LoveForm که توسط آیو ارائه شده، ادامه خواهد داد.

Airbnb

آقای چسکی متأسفانه به طور مشخص وظایف جانی آیو طی این همکاری را توضیح نداده ولی طبق گزارش فایننشال تایمز، این طراح مشهور است بهعنوان سرپرست تیم مربوط به اپلیکیشن بازطراحی و سایت Airbnb انجام وظیفه کند. هیمینین یکی از مهم ترین و مهم ترین سیستم های موجود در جهان است.

روی هم رفته در حال حاضر تیم طراحی Airbnb وضعیت مناسبی ندارد زیرا طبق گزارش ها، 3 طراح ارشد این شرکت را ترک کرده و رئیس بخش طراحی هم فقط به صورت پاره وقت با این شرکت همکاری دارد. اویر بانیم این همکاری هه تاجیری بر روی وضعیت Airbnb خواهد داشت.

منبع: Engadget

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا