جدیدترین آپدیت ویندوز 10 برخی پرینترها را از کار می‌اندازد

آخرین آپدیت های ویندوز 10 امنیت این سیستم عامل را افزایش می دهد اما از طرفی باگ هایی دارند که چاپ را غیرممکن می کند. مایکروسافت به روز رسانی های KB4560960 و KB4557957 را در 9 ژوئن منتشر کرد و کاربران به محض نصب با مشکل مواجه شدند.

طبق گزارشات کاربران، افرادی که از پرینترهای HP، Canon، Panasonic، Brother و Rioch استفاده می کنند، با مشکلاتی مواجه شده اند. برخی از کاربران نیز عدم امکان چاپ فایل های PDF را گزارش می دهند.

مایکروسافت همچنین با ارسال بیانیه ای خطا در به روز رسانی KB4557957 و مشکلات بعدی را تایید کرد. این شرکت به کاربران هشدار می دهد که ممکن است هنگام چاپ فایل ها با خطا مواجه شوند یا برنامه به طور غیر منتظره بسته شود و کاغذ از چاپگر خارج نشود. مشکل پرینت پی دی اف نیز تایید شده است.

به روز رسانی ویندوز 10

این شرکت در حال تلاش برای حل این مشکل است و به زودی اطلاعات بیشتری در مورد این خطاها ارائه خواهد کرد. اما اکنون کاربرانی که این مشکل را دارند می توانند درایور چاپگر را جایگزین کنند یا به روز رسانی های ژوئن را حذف کنند.

در هر صورت باید توجه داشت که این اولین بار نیست که آپدیت های ویندوز 10 برای کاربران مشکل ایجاد می کند و هر از چند گاهی آپدیت های مشکل دار ویندوز 10 سروصدا ایجاد می کنند.

منبع: Engadget

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا