جزئیاتی از مچ‌بند می بند 7 پرو منتشر شد

به نظر می رسد شیائومی می خواهد در آینده ای نزدیک نسخه قدرتمندتری از Mi 7 را با نام Mi 7 Pro ارائه کند. محصولی که به تازگی شاهد افشای یک سری اطلاعات بوده ایم.

دستبند می بند شیائومی در سرتاسر دنیا طرفداران زیادی دارد، زیرا علاوه بر ویژگی های خوب و جذاب، با قیمت بسیار مناسبی نیز موجود است. به عنوان مثال می 7 به عنوان جدیدترین محصول این شرکت چینی با قیمت 35 دلار عرضه می شود که برای دستبندی با این سطح از مشخصات در سال 2022 واقعا قیمت استثنایی است.

شیائومی هر سال یک مدل دستبند ارائه می دهد و امسال نیز از سیاست همیشگی خود پیروی می کند. اما در حالی که اصلا انتظار نداشتیم خبری از دستبند دیگری بشنویم، به نظر می رسد این شرکت چینی می خواهد محصول جدیدی به نام Band 7 Pro را معرفی کند. از آنجایی که این دستبند نیز از سری می بند 7 است، انتظار می رود امسال عرضه شود.

Mi 7 محصولی بسیار مجهز است، اما همچنان دارای نقاط ضعف متعددی از جمله عدم وجود GPS مجزا است. البته انتظار نداریم که Band 7 Pro از این ویژگی بهره ببرد. در واقع، ما هیجان زده هستیم که ببینیم چرا شیائومی آن را “پرو” نامیده است و دقیقاً چه چیزی آن را از مدل استاندارد متمایز می کند.

نمی دانیم این محصول واقعا وارد بازار خواهد شد یا خیر، اما در لیست منتشر شده توسط شیائومی، نام آن را دیدیم. ما نمی دانیم که آیا چنین نامی اشتباه تایپی است یا واقعاً شاهد افشای آن خواهیم بود.

گروه من 7 امتیاز

این لیست جز نام پاراگراف جدید جزئیات دیگری ارائه نمی دهد. بنابراین در حال حاضر نمی‌توانیم در مورد فروشنده مورد انتظار شیائومی چیزی بگوییم. البته این شرکت چینی قرار است در ماه جولای رویدادی برای معرفی گوشی های جدید خود برگزار کند که یکی از آن ها شیائومی 12 اولترا است. احتمالا اگر این به دلیل ارائه این محصول باشد، باید شاهد اتفاقی مشابه در این رویداد باشیم.

منبع: Android Authority

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا