طراحی و سئو وب سایت

جهان را تغییر دهید – کار مهمی را شروع کنید

هشتگ شخصی من Happy Work، Happy Happy and Changing the World است. بلیک میکوفسکی ، بنیانگذار کفش TOMS ، یکی از افرادی بود که برای تغییر جهان به من الهام کرد. من دو سال پیش در کلیسای Willow Creek Community سخنرانی بلیک را شنیدم و من واقعاً انگیزه داشتم که شیوه تجارت را تغییر دهم. اوه ، اما من از خودم جلوتر هستم ممکن است درباره کفش TOMS چیزی نشنیده باشید یا نشنیده باشید. TOMS یک شرکت انتفاعی است و مالک یک شرکت غیرانتفاعی Friends of Toms است. چه چیزی باعث محبوبیت TOMS می شود؟ آنها یک فلسفه (و محافظت از حق چاپ) را توسعه داده اند. او با هر کفشی که می فروشد آن را به بچه هایی می دهد که واقعاً به آن نیاز دارند. TOMS نیز با استفاده از یک فلسفه به یک آزمایش تبدیل شده است. آنها کفش های جدید و رایگان به کودکان در سراسر جهان (40 کشور از آرژانتین و هائیتی تا ایالات متحده) ارائه دادند. آنها همچنین جراحی چشم بسیار مورد نیاز برای ذخیره و بازیابی بینایی را انجام دادند.
به عنوان یک مدل تجاری ، TOMS منحصر به فرد است و تنها شرکت آنها با مسئولیت اجتماعی املاک و مستغلات است. البته ، من فقط از این الهام نمی گیرم – TOMS در فروشگاههایی مانند Nordstrom و همچنین در کل بازار مواد غذایی فروخته می شود. TOMS همچنین در بازاریابی ، شرکت در نمایش های مد ، رسانه های اجتماعی ، کالج ها و دانشگاه ها و کلیساها (نه فرقه ها) بسیار خلاق بوده است ، بنابراین بلیک چگونه به من الهام بخشید تا دنیا را تغییر دهم؟ من نه تنها پس از صحبت هایش کفش خریدم ، بلکه کتاب او را با عنوان “چیزی شروع کن که مهم است” خریداری کردم. 100٪ سود این کتاب به بنیادی تعلق می گیرد که به تولید ایده برای کارآفرینان و دانشجویان کمک می کند. میكوسكی گفت: “هدف من این است كه دیگران را متقاعد كنم تا بیرون بیایند و با شروع كار مهمی برای آنها تأثیر مثبت بگذارند.” در کتاب من ، من مسئولیت بزرگی را احساس کردم که همه آنچه را که در پنج سال گذشته در TOMS آموخته ایم به اشتراک بگذارم تا دیگران از اشتباهات و موفقیت های ما یاد بگیرند و بیرون روند و مسیر خود را ترسیم کنند. – بلیک میکوفسکی
میکوفسکی در کتاب خود درباره کارآفرینان اجتماعی مانند تونی هسی ، بنیانگذار Zappos صحبت می کند. اسکات هریسون ، بنیانگذار خیریه: آب ؛ لورن بوش ، بنیانگذار پروژه FEED ؛ اریک رایان ، بنیانگذار این روش ؛ و تیم فریس ، نویسنده هفته نامه 4 ساعت ، با آگاهی از نیازهای شخصی ، یک تجارت پایدار ایجاد خواهد کرد. با یک یا چند مدل سازگار ، هر بار که کتابی فروخته می شود ، کتاب جدیدی به کودکان بی بضاعت عرضه می شود.
به محض خواندن کتاب ، تصمیم گرفتم کار مهمی را شروع کنم. اگرچه من 10 سال مربی سبک زندگی بوده ام ، اما مدل کسب و کار جدیدی ایجاد کرده ام که 25٪ از درآمد من به افراد غیرمستقیم که به مردم کمک می کنند ، می رسد. پنج نزدیکترین و عزیزترین به من Kiva ، SavetheChapters ، CharityWater ، Discovery-Austin.org و کلیسای محلی من هستند.
روش های زیادی برای تغییر جهان وجود دارد – تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که کار مهمی را شروع کنید..

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا