خدمات سئو محلی چیست و چگونه آنها به افزایش شغل شما کمک می کنند؟

SEO محلی یک شکل بسیار مؤثر از بازاریابی آنلاین محلی است. این امکان را به شما می دهد تا هر زمان که به آنها احتیاج داشته باشید ، تجارت خود را به مشتریان محلی ارتقا دهید. SEO محلی از Google Directory ، Business و Pages Yellow استفاده می کند. میلیونها کاربر روزانه این شواهد را برای اطلاع از مشاغل محلی در منطقه خود بررسی می کنند.

جستجوگرها محلی همانند رها کردن پست ها در جعبه پیام شخص یا نمایش تبلیغات در روزنامه های محلی نیست که شخص یا شخصی که علاقه مند به محصول یا خدمات شما باشد یا نداشته باشد. سئو محلی باعث می شود هر زمان که به آن نیاز داشته باشید و آماده خرید باشید ، به مشتریان خود دسترسی پیدا کنید.

در اینجا چند عامل اصلی اثبات شده است که خدمات محلی جستجوگرها به شما در جذب مشتریان جدید کمک می کند و از این طریق تجارت خود را افزایش می دهد.

1. مشتریان محلی برای یافتن مشاغل در منطقه محلی خود به صورت آنلاین تغییر می کنند: جهان به سمت دستگاه های تلفن همراه حرکت می کند و تقریباً 65-70٪ از مردم از اینترنت استفاده می کنند تا در منطقه محلی خود خدمات پیدا کنند. فقط 35 تا 30 درصد افراد برای یافتن اطلاعات از دایرکتوریهای کاغذی استفاده می کنند.

2. بسیار سریع و متمرکز: استفاده محلی سئو راهنماهای آنلاین به شما کمک می کنند وقتی واقعاً به شما احتیاج دارید با مشتری بالقوه خود ارتباط برقرار کنید. زمانی که واقعاً به شما احتیاج دارند زمان بهتری برای تماس با مشتری وجود ندارد.

3. رشد کاربران تلفن همراه: بیشتر و بیشتر مشتریان محلی از تلفن های همراه خود برای شناختن مشاغل محلی هنگام رومینگ استفاده می کنند. محلی سئو خدمات بازاریابی هم کاربران موبایل و هم دسک تاپ را تحت پوشش خود قرار می دهد ، این بدان معنی است که شما هرگز مشتری بالقوه خود را از دست نخواهید داد.

4- افزایش نرخ بازده سرمایه گذاری: بازاریابی داخلی راهنمای انتقال نسبت به سایرین بیشتر است. بر خلاف سایر رسانه های تبلیغاتی ، ضمانت کمی در معرض هدر رفتن شما را دارد. این ثابت می کند که سئو محلی کارآمد و مقرون به صرفه است.

5- فرصتی برای پیشبرد رقابت خود: بسیاری از شرکتهای محلی برای تجارت خود لیست آنلاین ندارند. فقط 10٪ از شرکت ها لیست های Google Places خود را تنظیم کرده اند ، و در اینجا فرصتی برای پیشروی دارید تا پیش بینی کنید که رقبای شما رقابت بیشتری را پیش بینی کنند.

6. بسیاری از دایرکتوری های آنلاین در حال حاضر آزاد هستند: شما می توانید لیست خود را در دایرکتوری های آنلاین ادعا کنید نقشه های Google. اکنون این یک تبلیغ رایگان برای تجارت شما است ، اما ممکن است برای همیشه نباشد.

7. روزنامه های محلی در حال افول هستند: تعداد کمی از افراد که روزنامه های محلی را می خوانند بسیار اندک هستند. دلیل این رکود گسترده این است که مردم در جستجوی اخبار محلی خود و همچنین مشاغل و خدمات محلی به اینترنت روی می آورند.

8. اعتماد به نفس بالا در بررسی مشاغل آنلاین: دهان به دهان عامل اصلی موفقیت در مشاغل محلی است. به مشتریان بالقوه خود اجازه دهید تجارت شما را آنلاین بررسی کنند و صدها مشتری جدید را جذب کنند.

این عوامل اکنون قوی هستند و در آینده قوی تر و مهم تر خواهند شد. اکنون زمان استفاده از آنها زمان رسیده است سئو محلی تجارت خود را قبل از رسیدن رقبای خود به آنجا تقویت کنید

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا