خطاهای طراحی وحشتناک در آسیب زدن به سئو

وب سایت به منظور دستیابی به اهداف بازاریابی آنلاین بسیار مهم است. یک وب سایت بدون حضور وب هیچ ارزشی ندارد و بنابراین ، طراحی وب سایت دوستانه با سئو بسیار مهم است که گوگل به راحتی بتواند رتبه را خزیده و ارتقا دهد. وقتی صحبت از طراحی وب می شود ، بنابراین مواردی وجود دارد که باید به آنها اهمیت دهیم ، زیرا آنها این توانایی را دارند که یک تصویر برند را بسازند یا خرد کنند. بنابراین ، امروز ، ما در اینجا خطاهای رایج در طراحی وب را مورد بحث قرار می دهیم که به SEO آسیب می رساند ، بنابراین می توانید از آنها برای نتایج بهتر جلوگیری کنید.

  • برنامه هدر اشتباه: یک اشتباه رایج که مردم از آن چشم پوشی می کنند ، اجرای برچسب اشتباه است. با این حال ، این یک نقص جدی است که نمی توانید از آن چشم پوشی کنید ، زیرا ممکن است تلاشهای سئو شما را خراب کند.
  • عکسهای سنگین: اشتباه دیگری که نتایج جستجو یا تلاشهای بهینه سازی موتور جستجو را از بین می برد ، استفاده از تصاویر سنگین است ، زیرا ممکن است باعث افزایش زمان بارگذاری صفحه شود ، و بر کار و تجربه کاربر تأثیر بگذارد ، که منجر به کاهش رتبه وب سایت شما می شود. بنابراین همیشه ایده خوبی است که اندازه تصویر را قبل از بارگذاری آن در وب سایت بهینه کنید.
  • وب سایت پاسخگو: یک وب سایت پاسخگو بزرگترین اشتباه در طراحی وب است ، زیرا ممکن است مشتریان شما را از بین ببرد و تأثیر بسیار بدی برای شرکت شما روی مشتریان داشته باشد. بنابراین ، شما همیشه باید به یک وب سایت موبایل یا پاسخگو بروید ، بنابراین ممکن است در جذب ترافیک زیادی به وب سایت شما کمک کند.
  • محتوای نازک: اگر می خواهید بازدید کننده ها را به وب سایت خود جذب کنید ، باید دلیل این کار را به آنها بدهید و محتوا تنها راه برای کمک به شما در جذب بازدید کنندگان در وب سایت شما با موفقیت است. اطمینان حاصل کنید که هنگام ایجاد یک طراحی وب عالی ، محتوای محتوا را از دست ندهید ، زیرا این امر می تواند بر سئو تأثیر بگذارد و تصویر شما را در مقابل بازدید کنندگان خود بشکند.
  • شیب نامحدود: این روزها بسیار پرطرفدار است ، اما اگر شما روش واقعی استفاده از این ویژگی را نمی دانید ، ممکن است برنامه تغییر کند و بر روی ترتیب تأثیر بگذارد. از آنجا که بارگیری بیشتر طول خواهد کشید ، که این امر بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد ، بنابراین نباید چنین خطایی را انجام دهید.

اینها برخی از اشتباهات رایج است که SEO را آسیب می زند و بر شهرت و اعتبار برند شما در یک بازار بسیار رقابتی تأثیر می گذارد. حتی می توانید یک متخصص سئو استخدام کنید که به شما کمک می کند از تجربه آنها بهره مند شوید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا