درس بازاریابی کمیسیون – چرا سادگی کلید موفقیت در بازاریابی موفقیت آمیز کمیسیون است

بسیاری از افراد تمایل دارند که کل روند شروع کل بازاریابی وابسته خود را پیچیده کنند. حقیقت این است که اگر می خواهید تمرکز خود را روی انجام یک کار در یک زمان انجام دهید ، کل مدل تجاری بازاریابی وابسته می تواند ساده باشد. هنگامی که بیشتر کار خود را پیچیده تر کنید ، احساس غرق شدن خواهید کرد زیرا احساس می کنید کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید انجام دهید و همچنین احساس غرق خواهید کرد زیرا نمی دانید از کجا شروع کنید. اگر از مشاغل شخصی خود دور هستید و کلیه مؤلفه های اصلی تجارت خود را ساده می کنید ، کارآمدتر خواهید بود زیرا کارهایی را که باید انجام دهید به وضوح می دانید.

اگر به استیو جابز كه یكی از بزرگترین كارآفرینان در زندگی ما است نگاه كنید ، او همیشه بر روی ساده تر ساختن محصول و استفاده از آن تمرکز دارد. به دلیل سادگی که اپل را در سراسر جهان محبوب کرده است ، آنها محصولاتی به ارزش میلیارد دلار را فروخته اند. یکی از نقل قول های استیو جابز به وضوح نشان می دهد که چرا سادگی چنین قدرتمند است:

“این یکی از عبارات من بود – تمرکز و سادگی. سادگی می تواند دشوارتر از پیچیدگی باشد: شما باید برای تمیز کردن ذهن خود سخت تلاش کنید. اما در پایان ارزش آن را دارد زیرا پس از رسیدن به آنجا می توانید کوهستان را حرکت دهید.”

بنابراین سوالی که اکنون دارید این است که چگونه می توانید در واقع تجارت بازاریابی خود را ساده کنید؟

در اینجا چند نکته وجود دارد که می خواهید کلمات خود را یادآوری کنید تا بتوانید کل کار خود را ساده کنید و به روشنی می دانید که چه کاری را باید انجام دهید:

1) تمرکز روی یک سیستم عامل ثابت اثبات شده

بیشتر مبتدیان با پرش از یک سیستم به سیستم دیگر اشتباه می کنند. هنگامی که آنها نتایج سریعی را از یک سیستم مشاهده نکردند ، آنها به جستجوی سیستم دیگری ادامه دادند تا اعتقاد داشته باشند که این کار ساده تر خواهد بود و نتایج را سریعتر می گیرند. لطفاً اگر یکی از آنها هستید ، این کار را متوقف کنید ، زیرا تنها در چرخه چسبنده خرید محصولات پس از محصولات زیاده روی خواهید کرد. وقتی تصمیم گرفتید یک سیستم نصب شده را دنبال کنید ، به آن بچسبانید.

2) بر انجام یک کار در یک زمان متمرکز شوید و تمام کارهای لازم را انجام دهید

کارهای بسیاری وجود دارد که برای شروع کار بازاریابی خود در جهت صحیح ، باید انجام دهید. سریعترین روش برای انجام تمام کارها این است که روی انجام یک کار در یک زمان متمرکز بمانید. هنگامی که روی یک کار یکبار تمرکز می کنید ، اطمینان حاصل می کنید که این کار را به درستی انجام داده و پایه و اساس محکمی را برای تجارت خود ایجاد کنید.

3) صفحه فشار خود را ساده نگه دارید

برای دیدن نتایج این تجارت نیازی به داشتن یک وب سایت پیچیده ندارید. صفحه کلیک ساده می تواند به شما در یافتن مشترکان و خرید و فروش کمک کند. نکته اصلی این است که به سادگی صفحه فشرده سازی خود را تنظیم کرده و سپس آن را تا زمانی تنظیم کنید که جریان پایدار ترافیک وارد وب سایت شما شود. اصول اولیه را برای یک صفحه فشرده سازی خوب دنبال کنید و از آنجا شروع کنید.

4) بر تسلط بر روش تولید یک ترافیک در یک زمان متمرکز شوید

روش های مختلف زیادی برای هدایت مجدد ترافیک به وب سایت شما وجود دارد ، و شما نیاز دارید که به طور همزمان به یک روش متمرکز شوید. وقتی در حالت تسلط یک طرفه قرار دارید ، باید بطور موقت سایر روش های تولید ترافیک را نادیده بگیرید. پس از تسلط بر روش اول ، شما باید به تسلط بر روش بعدی ادامه دهید تا گردش ترافیک چندگانه به وب سایت شما بازگردد.

سادگی ، کلید موفقیت در بازاریابی کمیسیون موفقیت آمیز است ، و می خواهید مطمئن شوید که آن را در تجارت خود اجرا می کنید. اگر می خواهید درآمد طولانی مدت از تجارت بازاریابی خود داشته باشید ، آن را ساده و مهمتر از همه انجام دهید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا