در سال 2021 ایموجی جدیدی معرفی نخواهد شد

شیوع ویروس کرونا حتی روی ایموجی ها نیز تاثیر گذاشته است. کنسرسیوم یونیکد مسئول انتشار ایموجی ها دیروز اعلام کرد که نسخه برنامه ریزی شده را به سال 2021 موکول کرده است.این یعنی کاربران نباید انتظار معرفی ایموجی های جدید را در سال آینده داشته باشند و در سال 2022 ایموجی های مورد نظر معرفی خواهند شد. اما خبر خوب برای دوستداران ایموجی این است که اقلام معرفی شده در سال جاری مانند زیتون، سگ آبی و موارد دیگر در پاییز در گجت ها در دسترس خواهند بود. این کنسرسیوم اعلام کرد که این تاخیر به این دلیل است که روند معرفی ایموجی های جدید به شدت به داوطلبانی وابسته است که در حال حاضر از این بیماری خطرناک و عواقب گسترده آن رنج می برند.

ایموجی

تعدادی ایموجی در سال 2020 معرفی شدند

این کنسرسیوم در بیانیه ای اعلام کرد: در شرایط فعلی بسیاری از داوطلبان این پروژه درگیری های زیادی دارند و با مسائل مختلفی دست و پنجه نرم می کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تاریخ انتشار ایموجی های جدید را به تعویق بیندازیم. به طور کلی، امسال نمی توانیم به برنامه از پیش تعیین شده پایبند باشیم.»

این تصمیم به این معنی است که مهلت ارسال ایموجی های جدید نیز به تعویق خواهد افتاد. هر ساله از 15 ژوئن تا 1 سپتامبر، کاربران می توانند ایده های ایموجی خود را ارسال کنند. این کنسرسیوم گفت که در حال بررسی ارائه برخی از ایموجی‌ها زودتر از حد انتظار است یا اینکه آیا می‌توانند شکلک‌های جدید را برای معرفی ایموجی‌های جدید ترکیب کنند. چنین اخباری نشان می دهد که ویروس کرونا حتی غیرمنتظره ترین مناطق را تحت تأثیر قرار داده است.

منبع: The Verge

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا