دلایل اثرگذاری تبلیغات در SEO سایت شما

بسیاری از مردم می پرسند که چرا تبلیغات SEO اینقدر طول می کشد تا عملی شود. در این مقاله ، برخی از دلایلی که SEO زمان می برد و به سرعت انجام نمی شود را مورد بحث قرار می دهم.

بیایید با وب سایت خود شروع کنیم و تصور کنیم وب سایت 10 صفحه ای دارید. اگر شرکت SEO شما تغییرات لازم را در محتوای شما ، متا تگ ها و غیره ایجاد کند ، ممکن است یک ماه طول بکشد (در برخی موارد اصلاً) موتورهای جستجو مجدداً فهرست بندی صفحات وب شما را انجام دهند تا تغییرات جدید را منعکس کنند. . حتی در حالی که به تنهایی در سایت کار می کنید می بینید که همه این موارد از دست سئو زمان می برد. با این حال ، چندین کار وجود دارد که می توانید برای سرعت بخشیدن به این فرآیند انجام دهید. اگر پرونده sitemap.xml خود را به Google تبلیغ می کنید ، این ممکن است به سرعت بخشیدن به روند کمک کند. همچنین می توانید پیوندهای جدیدی را پیدا کنید که از یک منبع خارجی به صفحات تغییر یافته اشاره دارند. اگر وب سایتی دارید که مرتباً محتوا را اضافه می کند و صفحات زیادی دارد ، این ممکن است به موتورهای جستجو کمک کند تا وب سایت شما را سریعتر نمایه سازند. آنها مرتباً به وب سایت شما مراجعه می کنند زیرا می دانند که شما همیشه مطالب را اضافه می کنید. موتورهای جستجو می خواهند آخرین نتایج را نمایش دهند. اگر وب سایت جدیدی دارید که باعث می شود موتور جستجوگر شما به سرعت صفحات خود را فهرست بندی کند ، می تواند مشکل تر باشد.

حال اجازه دهید نگاهی به ساختمان لینک بیندازیم و بگوییم فرض کنید در راهنمای کیفیت ما پیوندی قرار داده اید. از آنجا که بیشتر دایرکتوری های خوب حاوی ورود به لیست برای دسترسی به آنها در بعضی موارد هستند ، ممکن است ماه ها طول بکشد تا ویرایشگر فهرست به پیوند شما برسد. سپس او باید وب سایت شما را بررسی کند زیرا مربوط به مقوله ای است که شما ارائه داده اید و سپس پیوند را در فهرست قرار دهید. قوانینی که در بالا در مورد نمایه سازی مجدد صفحه توضیح داده شده است ، اکنون برای موتورهای جستجو برای در نظر گرفتن پیوند جدید اعمال می شود.

همانطور که از اطلاعات بالا می بینید ، ممکن است مدتی طول بکشد تا شرکت SEO کار خود را به طور جدی شروع کند. فقط باید صبور باشید. پس از عملی شدن ، می توانید مزایایی را که SEO می تواند به شما منتقل کند ، مشاهده کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا