دوئل بزرگان؛ مقایسه دوربین گلکسی S22 اولترا و آیفون 13 پرو مکس

درباره اون هیچ شکی نیست؛ Galaxy S22 Ultra و iPhone 13 Pro Max بهترین پرچمداران بازار در حال حاضر هستند و بهترین تجربه عکس و فیلم را به کاربران خود ارائه می دهند. از یک سو، سامسونگ گلکسی را داریم که با ماژول چهار دوربین قدرتمند، ترکیبی قدرتمند از دوربین‌های تله‌فوتو، پریسکوپ، تله‌فوتو و فوق عریض ارائه می‌شود که تصاویر 108، 10، 10 و 12 مگاپیکسلی را ثبت می‌کند. می‌رسانند.

همچنین باید به فوکوس خودکار لیزری اشاره کرد که عکاسی با این گوشی را به تجربه ای بسیار خوشایند و لذت بخش تبدیل می کند. اما در آن سوی میدان، آیفون 13 پرو مکس با ماژول دوربین دوگانه 12 مگاپیکسلی خود در برابر رقیب سامسونگ متمایز است. مجموعه دوربین های آیفون از سه لنز زاویه باز، ماوراء بنفش و تله فوتو تشکیل شده است که با یک سنسور سه بعدی منحصر به فرد همراه است.

خوشبختانه، مقایسه کاغذ برای فهمیدن اینکه چه چیزی عکاسی و فیلمبرداری با کیفیت بهتری ارائه می دهد کافی نیست. باید قدرت دوربین این دو گوشی را در محیط های مختلف اما دقیقاً در شرایط یکسان اندازه گیری کنیم تا بتوانیم ارزیابی درست و منصفانه ای از این دو داشته باشیم. این کاری است که ما در این ویدیو انجام دادیم. برای اینکه بدانید چه کسی در این دوئل نفس گیر برنده خواهد شد، حتما ویدیوی ما را تا انتها تماشا کنید.

S22 Ultra یا iPhone 13 Pro Max کدام را ترجیح می دهید؟ مشتاقانه منتظر حضور شما در بخش نظرات هستیم.

آیفون 13 پرو مکس را در هیلی بیلی ببینید
Galaxy S22 Ultra را در هیلی بیلی ببینید

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف، درآمدزایی و ارتقای استعدادها برای تولید ویدئو است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای مختلف برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوای حرفه ای و تصاویر» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها مستقیماً از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا