فناوری اطلاعات

دوربین سری گلکسی S22 شاید قابلیت جدیدی دریافت کند

به نظر می رسد سامسونگ به احتمال زیاد ویژگی جدیدی را به برنامه دوربین گوشی های سری گلکسی S22 اضافه کند.

به گفته وب سایت SamMobile، سامسونگ ممکن است در آینده نزدیک ویژگی جدیدی را به برنامه دوربین گوشی های سری گلکسی S22 اضافه کند تا تجربه عکاسی هایپرلپس را بهبود بخشد. قابلیتی که البته هنوز جزئیات آن منتشر نشده است. با اطلاعاتی که در اختیار داریم، فقط می دانیم که ظاهراً این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا پارامترهای مختلف را هنگام عکاسی در حالت هایپرلپس تغییر دهند.

البته امکان فیلمبرداری در این حالت در گوشی های سری گلکسی اس 22 وجود دارد، اما کاربران مدت هاست که از سامسونگ خواسته اند یک سری کنترل های اضافی از جمله ISO، سرعت شاتر، تعادل رنگ سفید و فوکوس را برای این حالت در نظر بگیرد. در پاسخ به درخواست‌های این افراد در فروم سامسونگ، تعدادی از توسعه‌دهندگان اپلیکیشن دوربین گوشی سامسونگ به این درخواست‌ها پاسخ داده‌اند و اخیراً حتی تایید کرده‌اند که مجموعه‌ای از گزینه‌های جدید برای کنترل بیشتر عکس‌برداری هایپرلپس به گوشی‌های Galaxy اضافه خواهد شد. سری S22.

توسعه‌دهندگان سامسونگ هنوز اطلاعاتی درباره زمان اضافه کردن این ویژگی‌های جدید به گوشی‌های سری گلکسی S22 منتشر نکرده‌اند، اما از آنجایی که این کنترل‌ها به برنامه دوربین اضافه می‌شوند، لازم نیست منتظر به‌روزرسانی رابط کاربری یا به‌روزرسانی بزرگ باشند. . be firmware یعنی وقتی تصمیم می گیرند می توانند با یک به روز رسانی نرم افزار ساده این کار را انجام دهند.

در حال حاضر نمی دانیم که آیا سامسونگ می خواهد این ویژگی های جدید را به جز سری گلکسی اس 22 به گوشی های دیگری نیز ارائه دهد یا خیر، اما گفته می شود که احتمال وقوع آن وجود دارد و در گوشی های بیشتری شاهد این ویژگی های جدید خواهیم بود. حال باید منتظر ماند و دید که حالت جدید هایپرلپس چگونه می تواند تجربه عکاسی با پرچمداران سامسونگ را در دنیای واقعی متحول کند.

منبع: SamMobile

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا