دوربین سلفی گلکسی S23 احتمالا ارتقای محسوسی خواهد داشت

با توجه به آخرین اطلاعات منتشر شده برای گوشی های سری گلکسی اس 23 سامسونگ، به نظر می رسد دوربین سلفی این گوشی ها پس از سه سال حفظ کیفیت، بهبود چشمگیری پیدا کند.

سامسونگ سه سال است که به گوشی های فوق مدل خود توجه زیادی کرده است و اگر قرار است شاهد ارتقای سخت افزاری باشیم باید در این مدل ها به دنبال آن باشیم. این موضوع در مورد مدل های پلاس و استاندارد صدق نمی کند، به استثنای سری S22 که دوربین اصلی و تله فوتو آن نسبت به نسل قبلی پیشرفت چشمگیری داشته است.

در کل اما اگر بخواهیم نگاه کنیم دو مدل استاندارد و پلاس نسبت به نسل های قبلی تغییر چندانی نکرده اند. اما نکته جالب این است که دوربین سلفی این گوشی ها از سال 2019 تغییری نکرده است، اگر این اتفاق برای مدل اولترا بیفتد، می توانیم آن را نادیده بگیریم، زیرا دوربین سلفی آن به اندازه ای قدرتمند بود که نیازی به ارتقا نداشت، اما برای هر دو مورد در مدل های پلاس و استاندارد، سنسور 10 مگاپیکسلی چندین سال است که مورد استفاده قرار می گیرد.این سنسور دارای پتانسیل بالایی در عکاسی و عکسبرداری است، اما انتظار می رفت در سه سال آینده پیشرفت کند.

اما به نظر می رسد که این شرکت کره ای بالاخره قصد دارد دوربین سلفی پرچمدار خود را در سال آینده به روز کند. زمانی که شرکت کره ای تصمیم گرفت دوربین سلفی گلکسی اس 10 را در سال 2019 به سنسور 10 مگاپیکسلی مجهز کند، این ارتقا در مقایسه با دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی گلکسی اس 9 واقعاً محسوس بود. اما دیدن گلکسی اس 22 و اس 22 پلاس با این دوربین چندان زیبا نبود که متاسفانه این اتفاق افتاد.

البته می توان امیدوار بود که حداقل در سال آینده شاهد تغییرات مثبتی در پرچمداران این شرکت کره ای باشیم. این گزارش توسط وب سایت معروف گلکسی کلابز منتشر شده است و به نظر می رسد می توان به آن اعتماد کرد زیرا این منبع معمولا اخبار موثقی را منتشر می کند.

به گفته این وبسایت، دوربین سلفی گلکسی اس 23 و اس 23 پلاس باید 12 مگاپیکسلی باشد. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. بنابراین انتظار می رود سامسونگ در سال آینده پیشرفت چشمگیری در این زمینه داشته باشد و مصرف کنندگان را شگفت زده کند.

دوربین سلفی گلکسی اس 23

متاسفانه اطلاعات زیادی از جزئیات دوربین سلفی گلکسی اس 23 و اس 23 پلاس نداریم، اما اگر شرکت کره ای این دوربین را به لرزشگیر اپتیکال مجهز کند، بسیار هیجان انگیز خواهد بود. زیرا در این صورت تجربه عکاسی سلفی در این گوشی ها فوق العاده هیجان انگیز و لذت بخش خواهد بود. مخصوصاً امروزه دوربین سلفی بسیار مهمتر از دوربین های دیگر است.

البته پشتیبانی از لرزشگیر اپتیکال در دوربین سلفی قابلیتی است که دو سال پیش گفته می شد در گلکسی اس 21 از آن استفاده می شد، اما نه در آن زمان و نه در نسل بعدی یعنی سری گلکسی اس 22 این اتفاق نیفتاد. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. شاید سامسونگ پشتیبانی از لرزشگیر اپتیکال تصویر را فقط به مدل Ultra اضافه کند.

خبر ارتقای مدل های استاندارد و پلاس از پرچمداران سامسونگ برای بسیاری از مصرف کنندگان خبر خوبی است چرا که قدرت خرید بسیاری از آنها اجازه خرید مدل اولترا را به آنها نمی دهد. در نتیجه طرفداران این گوشی ها بسیار بیشتر از مدل اولترا هستند و بنابراین تبلیغ این محصولات می تواند خبر خوبی برای مصرف کنندگان باشد.

سامسونگ قرار است اوایل سال آینده از سری گلکسی اس 23 رونمایی کند. تا آن زمان هنوز راه زیادی در پیش است و البته باید به اخبار مربوط به آنها به عنوان یک شایعه نگاه کنیم تا ببینیم کدام خبرگزاری های معتبر و مخبران شناخته شده اطلاعات بیشتری در مورد آنها منتشر می کنند تا بتوانیم به آنها اعتماد کنیم. دقت.

منبع: SamMobile

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا