دوره های آزمایشی رایگان: نحوه استفاده سازندگان از آنها برای ایجاد مشاغل بیشتر

منطقه خدمات خود را ارسال کنید
حتی گاهی بهترین نوشته ها ممکن است شما و نتایج شما را متعجب نکند. اینجاست که یک دوره آزمایشی رایگان می تواند به شما کمک کند. هنگامی که یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهید ، رهبران می توانند شما را بشناسند و تصمیم بگیرند که آیا نکته مفیدی در قلب آنها وجود دارد.
راهنمایی بیشتری دریافت کنید
پیشنهادات رایگان راهی طولانی مدت برای ایجاد تبلیغات بیشتر است. نکته جالب در مورد استفاده آزمایشی رایگان این است که حتی اگر کاربران شما تغییر نکنند ، شما همچنان آدرس ایمیل و نمایه خود را دارید تا بتوانید به آنها آموزش دهید تا در آینده تغییر کنند.
پاسخ ها را جمع کنید
آزمایشات رایگان نیز یک روش سرگرم کننده برای جلب توجه هرچه بیشتر افراد برای پاسخ دادن شماست. این بازخورد به ویژه هنگام تغییر خدمات برای دریافت بازخورد بیشتر و حفظ مشتری بسیار مفید است. برای استفاده بیشتر از دوره آزمایشی رایگان خود ، فراموش نکنید که سیستمی را برای ردیابی افراد غریبه تنظیم کنید تا ببینید چه کار دیگری می توانید برای جلوگیری از آن انجام دهید. و مطمئن شوید که پاسخ های درست را تشویق می کنید.
نکته منفی این است که یک دوره آزمایشی رایگان را ارائه می دهد
ما دروغ نمی گوییم ، اما لیست طولانی ضررهای مربوط به یک دوره آزمایشی رایگان وجود دارد. آنها به طور کلی به دو دسته از دست دادن پول و اتلاف وقت تقسیم می شوند.

پول گمشده
برخی از سازندگان فقط توانایی استفاده آزمایشی رایگان را ندارند. گرچه این یک آزمایش سخت برای جذب مشتری های بالقوه است ، اما به شرط ادامه این محتوای رایگان ، کسانی را که می خواهند محتوای رایگان بخرند نیز جذب می کند. به همین دلیل در نظر گرفتن قیمت و اینکه یک دوره آزمایشی رایگان برای پیروان شما چیست مهم است.
زمان بر
از دیگر معایب نسخه آزمایشی رایگان منسوخ شدن آن است. خبر خوب این است که شما می توانید در یک دوره آزمایشی رایگان وزن خود را بسازید (بیش از حد طولانی و داشتن بیش از حد کبد ، بسیار کوتاه و زمان کافی برای انجام این کار. در ذهن او). ما به شما توصیه می کنیم زمانی را برای شروع انتخاب کنید و از دستورالعمل هایی که تبدیل نشده اند پیروی کنید تا ببینید آیا قبل از درخواست تغییر ، احساس می کنند زمان کافی دارند.
دوره آزمایشی رایگان یا رایگان: تفاوت چیست؟
اکنون که مزایا و معایب استفاده از نسخه آزمایشی رایگان را داریم ، وقت آن است که به این سوال قدیمی پاسخ دهیم که “دوره آزمایشی رایگان چیست و چه تفاوتی با هم دارند؟
دوره های آزمایشی رایگان هر دو دسترسی رایگان به محتوا را فراهم می کنند. آنها بسیار مهم هستند. دوره آزمایشی رایگان برای آزمایش تمام خدمات شما به زمان محدودی نیاز دارد. از طرف دیگر ، فرم به شما امکان دسترسی به بخش کوچکی از آنچه برای همیشه رایگان می توانید دسترسی داشته باشید ، می دهد. برای سازندگان ، این ممکن است بدان معنی باشد که اعضای freemium یا پیروان شما می توانند از طریق سه ایمیل و بازاریابی محتوای جدید در ماه ، به شرط عضویت در freemium ، به شما دسترسی داشته باشند. ورود به دوره آزمایشی رایگان به شما امکان دسترسی به همه چیز را می دهد ، اما برای مدت زمان محدود.چه کسی انتخاب خواهد شد؟
مدل Freemium در بازار SaaS محبوب است ، ارائه دهندگان نرم افزار برنامه های “برای همیشه رایگان” با ویژگی های محدود و قابلیت استفاده را ارائه می دهند. طراحان نیز می توانند از این مدل استفاده کنند. فقط تصمیم گیری در مورد ترفندی است که می خواهید ارائه دهید. مدلی که برای کار یا عضویت خود انتخاب می کنید ، احتمالاً توسط شنوندگان شما شنیده خواهد شد.
چگونه می توان از یک دوره آزمایشی رایگان برای تبدیل دنبال کنندگان بیشتر استفاده کرد
سه روش اصلی وجود دارد که می توانید از یک دوره آزمایشی رایگان برای تبدیل پیروان بیشتر استفاده کنید ، که در اینجا بحث خواهیم کرد:
برای جلب واکنش مشتری از آزمایشات رایگان استفاده کنید
برای جلب مشتری و مشتری بیشتر از آزمایش های رایگان استفاده کنید
از دوره آزمایشی رایگان برای تشویق افراد به تغییر استفاده کنید
همانطور که مشاهده می کنید ، یک دوره آزمایشی رایگان می تواند کمک بسیاری به جذب افراد بیشتر به کانال تجاری شما و کسب و کار بیشتر از تجارت ورودی شما کند.

نوشته های مشابه

برای جلب واکنش مشتری از آزمایشات رایگان استفاده کنید

دلایلی وجود دارد که ممکن است مشتری مجبور به تغییر شود و تغییر نمی کند. و بیشتر آنها هیچ ارتباطی با جواب یا عدم آن ندارند. رهبران ممکن است تعجب کنند که آیا آنها از آنچه شما ارائه می دهید استفاده می کنند ، بسیار گران است ، یا همان آخرین بنیانگذار دنبال شده خود نیست ، که یک هفته بعد از دانشگاه خارج شد
وقتی با مردم تعامل دارید ، می توانید به راحتی با آنها صحبت کنید و به آنها کمک کنید تا بر مخالفت خود غلبه کنند. اما وقتی مشاغل شما در اینترنت ظاهر می شود و به طور کلی ارتباط شخصی ندارد ، از بین بردن این موانع تغییر دشوار است. خوشبختانه آزمایشات آزمایشی رایگان راهی عالی برای مقابله با این چالش ها است.
با یک دوره آزمایشی رایگان ، رهبران شما وقت دارند که ببینند چه چیزی می خواهند و خود را متقاعد می کنند که ارزشش را دارد. البته ، این بدان معناست که شما رعد خواهید آورد.

برای جلب مشتری و مشتری بیشتر از آزمایش های رایگان استفاده کنید

اگر از یک سایت ورود به عضویت استفاده می کنید و می خواهید اعضای بیشتری دریافت کنید ، استفاده آزمایشی رایگان لازم است. دوره آزمایشی رایگان به کاربر اجازه می دهد قبل از ایجاد خمیر ، کبد را خارج کند. و یک دوره آزمایشی رایگان به شما فرصت می دهد تا از مزایای جدید بهره مند شوید.
برای اطمینان از اینکه نسخه آزمایشی رایگان دریافت می کنید ، می خواهید مزایای عضویت خود را خلاصه کرده و معایب عدم تمدید دوره آزمایشی رایگان را جبران کنید. می توانید سعی کنید عضویت آنها را تا حدی محدود کنید تا منحصر به فردتر شوند ، اعضا را تشویق کنید که در طول دوره آزمایشی رایگان دست به دست هم دهند و تبدیل دوره آزمایشی رایگان به عضو پولی را آسان تر کنید.
همچنین به شما کمک می کند تا یک برنامه تعمیر و نگهداری رایگان برای کاربران طراحی کنید و از مزایای عضویت برخوردار خواهید شد تا در پایان سال آنها نتوانند در سرما بمانند.وقت آن است که درباره آنها قضاوت کنیم.

از دوره آزمایشی رایگان برای تشویق افراد به تغییر استفاده کنید

اگر برای تشویق رهبران شما برای تبدیل شدن به آیین آزمایشی لازم باشد ، محاکمه رایگان لازم است. برای کارهای B2B ، استاندارد 14-30 روز است. شرکت های B2C اغلب آزمایش های کوتاه تر (هفت روز یا کمتر) را ارائه می دهند. اگر به دلیل فروش داخلی به عنوان عضو ، قادر به گذراندن دوره آزمایشی ملایم تری هستید ، ما شما را به ارسال آن تشویق می کنیم. هرچه بیشتر بتوانید به قلب خود سلامتی قلب خود بدهید می توانید بیشتر آنها را تغییر دهید.

بنابراین ، آیا یک دوره آزمایشی رایگان فروش تولیدکنندگان را افزایش می دهد؟
شکی نیست که یک دوره آزمایشی رایگان برای سازندگان دشوار است. اگر سایت عضویت دارید ، ممکن است یک مدل پرداخت دوره ای داشته باشید که به شما امکان می دهد به یک دوره آزمایشی رایگان بروید. با این حال هیچ کس نمی خواهد گرفتار مواردی شود که استفاده نمی کنند زیرا فراموش کرده اند که حکم خود را لغو کنند. این یک روش مطمئن برای رهبر شدن در جهان است. ما به شما پیشنهاد می کنیم یک دوره آزمایشی رایگان ارائه دهید و چند پیام ارسال کنید تا کاربران آزمایشی رایگان خود را چند روز قبل از پایان دوره آزمایشی مطلع کنید تا آنها بتوانند تصمیم بگیرند.
علاوه بر این ، اطلاعات ، نکات و ابزارهایی که در اینجا ارائه می دهیم به شما کمک می کند در جذب ، متقاعد کردن و تبدیل افراد بیشتر به مشاغل خانگی بهتر عمل کنید.

.
نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا