اپلیکیشن و نرم‌افزار

دونالد ترامپ یک شبکه اجتماعی جدید راه‌اندازی می‌کند

یکی از مشاوران دونالد ترامپ روز گذشته در مصاحبه ای با فاکس نیوز اعلام کرد که رئیس جمهور سابق آمریکا به زودی با پلتفرم خود به دنیای شبکه های اجتماعی بازخواهد گشت. جیسون میلر، سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ در سال 2020، گفت این پلتفرم «میلیون‌ها» کاربر جدید را جذب می‌کند و «بازی» را بازتعریف می‌کند.

حضور آقای ترامپ در شبکه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک در پی حمله گروهی از حامیان وی به کنگره آمریکا به حالت تعلیق درآمده است و اکنون به نظر می رسد تا دو یا سه ماه دیگر شاهد ارائه سخنرانی در شبکه اجتماعی وی باشیم. قبل از ممنوعیت، ترامپ چندین پست در توییتر و فیس بوک منتشر کرد که حاوی اتهامات بی اساس در مورد تقلب در انتخابات بود.

دونالد ترامپ

در میان شبکه‌های اجتماعی، دونالد ترامپ بیشتر از توییتر استفاده می‌کند و حتی برخی از تصمیمات دولتی در ابتدا به این شکل گرفته می‌شد. در نهایت، توییتر شروع به مخفی کردن برخی از توییت‌های ترامپ که حاوی اطلاعات نادرست بود، همراه با برچسب هشدار دهنده مرتبط با موضوع بود. مدیر اجرایی توییتر ماه گذشته اعلام کرد که حتی اگر ترامپ در انتخابات بعدی شرکت کند، ممنوعیت وی در این پلتفرم برداشته نخواهد شد.

ترامپ در دوران ریاست جمهوری خود در شبکه های اجتماعی روابط خوبی با غول ها نداشت و همواره آنها را به سانسور آرای محافظه کاران متهم می کرد. به طور کلی، جزئیات شبکه اجتماعی آقای ترامپ هنوز منتشر نشده است، اما احتمالاً محافظه کاران از او استقبال گسترده ای خواهند کرد.

منبع: Cnet

.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا