دیجی‌کالا بهترین اپلیکیشن خرید آنلاین سال 1400 مایکت شد

مایکت، فروشگاه اپلیکیشن اندروید ایران، هیلی بیلی را به عنوان بهترین اپلیکیشن خرید آنلاین در پلتفرم 1400 خود در کنفرانس خبری امروز برای انتخاب بهترین اپلیکیشن ها و بازی های سال معرفی کرد.

جوایز Miket چندین سال است که به عنوان یک رویداد درون برنامه ای با حضور کاربران در این پلتفرم برگزار می شود. اما امسال علاوه بر این بخش، مایکت تصمیم گرفت با ارائه بهترین اپلیکیشن ها و بازی های سال 1400 در 14 رشته و تجلیل از سازندگان آنها با تندیس، بخش جوایز خود را نیز گسترش دهد.

مایکت در آستانه 30 میلیون شدن است

دیجی‌کالا بهترین اپلیکیشن خرید آنلاین سال 1400 مایکت شد

در ابتدای این نشست خبری امیر گلهانی، مدیر روابط عمومی تیم مایکت با استناد به آماری از این تیم در سال 1400، تعداد نصب های فعال مایکت را به 30 میلیون نفر رساند و اعلام کرد: این فروشگاه اندرویدی روزانه بیش از 4 میلیون بازدید دارد. در حال حاضر بیش از 5000 فیلم و سریال تلویزیونی در سرویس VoD Miket Video موجود است. علاوه بر این، مایکت امروز 12 میلیون کاربر فعال در ماه دارد و از 350000 برنامه و بازی پشتیبانی می کند.

همچنین اعلام شد که با رشد اکوسیستم، مایکت به دنبال راه هایی برای گسترش سهم بازار و شناسایی بهتر توسعه دهندگان برتر خود خواهد بود. به همین دلیل، این تیم تصمیم گرفت جوایز سالانه خود را که هر ساله توسط مصرف کنندگان انتخاب می شود، به صورت عمومی تر از امسال و با چندین رویداد اضافی برگزار کند.

بهترین های 1400 از دیدگاه مایکت

دیجی‌کالا بهترین اپلیکیشن خرید آنلاین سال 1400 مایکت شد

در همین راستا، مایکت جشنواره‌ای را راه‌اندازی می‌کند که از 14 مارس آغاز می‌شود و تا 17 مارس ادامه دارد و طی این رویداد تمامی اپلیکیشن‌ها و بازی‌های منتخب در هر دسته با بنرها و آیکون‌های ویژه به کاربران نمایش داده می‌شوند.

برترین های امسال در 14 رشته انتخاب شدند. در زیر لیستی از برندگان جوایز سالانه Miket در سال 1400 آمده است که شامل برنامه ها، بازی ها و انتخاب های محبوب می شود.

ادامه بده بهترین بازی از نظر صدا
پسر خوانده بهترین بازی از نظر طراحی هنری
زامبی کلش بهترین بازی چند نفره
آزمون های پادشاهان محبوب ترین بازی ایرانی
ملمراد بهترین طرح
هیلی بیلی بهترین اپلیکیشن خرید آنلاین
موقعیت مناسب، جایگاه بهترین برنامه برای رشد شخصی
لرنیت بهترین برنامه برای آموزش زبان انگلیسی
کشور محبوب ترین روتر ایرانی
دیجیتون بهترین برنامه سرگرمی برای بچه ها
نوبیتکس بهترین برنامه سرمایه گذاری دیجیتال
فیلیمو محبوب ترین فیلم و سریال آنلاین
همراه با کارت بهترین اپلیکیشن برای صنعت فین تک
شهربان بهترین بازی سال از نگاه کاربران

شایان ذکر است که Miket برای توسعه دهندگان رایگان است و علاوه بر ارائه مجموعه بزرگی از اپلیکیشن های گوگل پلی، سرویس مخصوص پخش فیلم و سریال (VOD) خود را نیز دارد که می توانید هم به صورت رایگان و هم به صورت جزئی از آن استفاده کنید. در طول زمان.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا