دیوید بانر – این نوشیدنی Crook’D ‘

“That Crook’d ‘Sipp” کاریکاتوری است که در سال 2007 برای بلوک بزرگسالان شبکه کارتون شبکه ایجاد شده است. این کارتون که توسط دیوید بانر رپ ، آمریکایی رپ ساخته شده است ، به همراه مایک ویس ، نیک وینفلد و جیکوب اسکوبودو ، این کارتون حول محور Beauregards می چرخد ​​، خانواده ای سفیدی کارآمد که روح را در ارتباط با جنوب باستان نشان می دهد. شعار کارتونی شبکه کارتونی این کارتون را اینگونه توصیف می کند – “خانواده Beauregard ، مانند کاخ می سی سی پی ، در حال تجزیه شدن هستند. بقایای جنوبی قدیمی ، این قبیله بیکار در تضاد کامل با جنوب مدرن ، کثیف و با سوخت است. آنها در اطراف داروهای خرد شده خود ، یعنی فرانسوی بزرگ رشد می کنند.” . در انیمیشن ، خانواده Beauregard به نظر می رسد تنها شخصیت های سفید رنگ در انیمیشن هستند. به گفته بانر در مصاحبه ای ، “این مربوط به یك خانواده بزرگتر سفید پوست در می سی سی پی خواهد بود كه چارچوب ذهنی او هنوز در قرن نوزدهم گیر افتاده است … سپس به من می آید ، پس ، وای!”

این کارتون در 13 ماه مه 2007 مطابق با ایستگاه “1000 شب خلبان” از شبکه کارتون به نمایش درآمد. وی با استقبال مثبتی روبرو شد و به او فرصت داده شد تا شش قسمت دیگر را برای تکمیل فصل 1 ایجاد کند. متأسفانه قبل از شروع تولید ، این انیمیشن کاملاً از بین رفته و سپس برای گفتگوی آینده با عنوان “Freaknik: The Musical” دوباره مورد استفاده مجدد قرار گرفت.

گذشته از نوشتن انیمیشن ، بنر همچنین در نقش ویگریل گیبسون در آن بازی کرد. از دیگر بازیگران این فیلم می توان به روکسان استرادا ، هدر لورال ، آدام رید ، جیسون والدن ، هایدن وارد اشاره کرد.

بانر در پاسخ به این سؤال كه چرا می خواهد این كاریكاتور را بسازد ، گفت: “كروك سیپ” با موضوعات معاصر جامعه سر و كار دارد و به من به عنوان رپ اجازه می دهد كه از روش دیگری برای گفتن درمورد موضوعاتی استفاده كنم كه شاید آنها فرصتی برای انجام این كار با آئودی ها نداشته باشند. “

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا