دیوید بانر – Stomp The Yard 2: Homecoming

“Stomp the Yard 2: Homecoming” دنباله “Stomp the Yard” سال 2007 است. این درام زنده توسط راب هاردی به فیلمبرداری شد. این فیلم پس از وقایع فیلم اول اتفاق می افتد ، همانطور که شخصیت اصلی دی جی ویلیامز با بازی کلمبوس کوتاه ، عضو انجمن برادری تاتا نو نو در دانشگاه Truth در آتلانتا ، جورجیا می شود و به تیم Step آنها می پیوندد که همچنان در مرحله مرحله ای برنده برادران رقیب خود است.

اما در این فیلم ، اکنون تمرکز روی شخصیت چانس هریس با بازی کالینز پنی است که یک فیلم کوتاه برای نقش وی در نقش ویلیامز تکرار می شود. در این دنباله ، هریس باید یاد بگیرد که تعادل خوبی بین تکالیف و روابط خود برقرار کند – چه با خانواده باشد و چه با دوست دخترش ، و کار و فرصت هیجان انگیز برای اجرای با تتا نو تیتا در رقابت مرحله ای که در سراسر کشور در هنگام بازگشت به دانشگاه پخش می شود. در طول فیلم ، هریس مجبور است ضمن تلاش برای ماندن در تمرینات مسابقه ، از جمله مشکلات مربوط به این پدر ، دوست دخترش و یک باند محلی با مشکلات زیادی کنار بیاید.

به غیر از بنی و کوتاه ، سایر بازیگران و بازیگران این فیلم شامل Pooch Hall ، Tika Sumpter ، Stephen “tWitch” Boss ، Jasmine Guy ، Keith David و David Benner هستند.

این فیلم دوم ، مانند فیلم اول ، به عنوان یک فیلم رقص فعال دیده می شود که با تعداد زیادی از رقصندگان قوی و با استعداد از سراسر ایالات متحده به دور از شمارش معکوس به مسابقات ملی می چرخد. داوران توجه دارند كه این فیلم مباحث مختلفی از جمله خانواده ، خشونت در خیابان ، روابط و روالهای رقص هیجان انگیز را مورد بررسی قرار می دهد كه به آسانی حرفه ای ها به نظر می رسند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا