رابط کاربری اپلیکیشن گوگل فوتوز متحول شد

رابط کاربری برای نسخه های اندروید و iOS برنامه Google Photos تکامل یافته است و اکنون از ویژگی های جدید بهره می برد. مهمتر از همه، این برنامه اکنون دارای نقشه ای است که به شما امکان می دهد به راحتی عکس های گرفته شده در سفرهای مختلف به شهرها و کشورهای مختلف را مشاهده کنید. اگر برچسب‌های مکان را برای عکس‌ها تأیید کرده‌اید، می‌توانید از این نقشه استفاده کنید.

سایر قسمت های رابط کاربری نیز به طور کلی ساده شده است. به عنوان مثال به جای چهار بخش، اکنون سه بخش داریم. تصاویر بزرگتر در قسمت اصلی نمایش داده می شوند و شما می توانید آنها را راحتتر ببینید. در قسمت جستجو به راحتی می توانید عکس های قدیمی را بر اساس محتوا، مکان یا افراد موجود در تصاویر پیدا کنید.

Google Photos

بخش کتابخانه همچنین شامل تمام آلبوم‌ها، عکس‌های مورد علاقه، آرشیو و سطل زباله شما می‌شود. همچنین باید به تغییرات ایجاد شده در قسمت Memories اشاره کنیم. ترکیب های جدید با عکس های موجود در حال حاضر در این بخش ایجاد می شود. ما نباید از فرصت پنهان کردن عکس های افراد یا زمان های خاص غافل شویم.

یعنی اگر ترجیح می‌دهید به عکس‌های شخص خاصی نگاه نکنید یا خاطرات خوبی از سفر ندارید، به جای حذف دائمی تصاویر مربوطه، می‌توانید آن‌ها را مخفی کنید تا دیگر با آن‌ها مواجه نشوید. مراحل راه اندازی نسخه جدید گوگل فوتوز آغاز شده و تا چند روز آینده به دست تمامی کاربران خواهد رسید. در نهایت باید به لوگوی جدید Google Photos اشاره کنیم که در زیر GIF مربوط به این تغییر را مشاهده می کنید.

Google Photos

منبع: Engadget

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا