راهنمای خرید تبلت تا 15 میلیون تومان

تبلت هایی با قیمت تا 15 میلیون تومان به طور کلی مدل های مناسبی هستند که می توانند پاسخگوی نیاز تعداد زیادی از کاربران باشند. اگر به دنبال خرید تبلتی در این رنج قیمت هستید، در این ویدیو به سه مدل می پردازیم که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

برای مدل اول باید به آیپد مینی 2021 اشاره کنیم.به طور کلی آیپدها همچنان بسیار بهتر از تبلت های اندرویدی هستند و به همین دلیل بیشترین سهم را در این بازار دارند. این تبلت در کل جمع و جور است و قدرت سخت افزاری بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. در حال حاضر آیپد مینی 2021 حدود 15 میلیون تومان قیمت دارد.

توصیه دوم ما Galaxy Tab S7 FE است که یکی از بهترین تبلت های اندرویدی موجود در بازار است. این تبلت در حال حاضر با قیمتی در حدود 14 میلیون تومان به فروش می رسد. در نهایت باید به تبلت لنوو یوگا تب 11 YT اشاره کرد که مدل پایه آن حدود 12 میلیون تومان قیمت دارد. در مجموع خرید یکی از این سه تبلت تجربه کاربری خوبی به شما می دهد و در نهایت باید با توجه به بودجه و اولویت های خود انتخاب کنید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر گونه ویدیویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با استعدادهای درخشان هیلی بیلی همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا