راهنمای خرید سه پایه با قیمت زیر 1 میلیون تومان

برای عکاسی و فیلمبرداری در برخی مواقع چاره ای جز استفاده از سه پایه ندارید. گزینه های زیادی در این زمینه وجود دارد که کاربران گیج می شوند و نمی دانند کدام مدل بهتر است. در زیر به چند سه پایه باکیفیت زیر 1 میلیون تومان می پردازیم تا با خرید از آنها نیاز شما به خوبی برآورده شود.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

برای گزینه اول باید سه پایه دوربین NT-510 Nest را ارائه کنیم که در حال حاضر حدود 360 هزار تومان قیمت دارد. وزن این سه پایه به 580 گرم می رسد و حداکثر وزنی بین 2 تا 3 کیلوگرم را تحمل می کند. این سه پایه بیشتر برای گوشی های موبایل مناسب است و برای دوربین های حرفه ای دوام چندانی ندارد.

سه پایه دوربین Weifeng WF-520 یکی دیگر از گزینه های مناسب است که می توانید با پرداخت حدود 600 هزار تومان آن را خریداری کنید. بدنه این سه پایه از آلومینیوم ساخته شده و حداکثر ارتفاع 149 سانتی متر را ارائه می دهد و وزن خود سه پایه 1.1 کیلوگرم است و حداکثر وزن 3 تا 4 کیلوگرم را تحمل می کند. در بالای این سه پایه دو سطح نمایان است که به کمک آنها می توان از تراز بودن سه پایه در محورهای عمودی و افقی اطمینان حاصل کرد.

سه پایه عکس جیماری مدل KP-2264 نیز می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد که حدود 950 هزار تومان قیمت دارد. جنس بدنه این مدل نیز آلومینیومی است و حداکثر ارتفاع 176 سانتی متری را ارائه می دهد و وزن آن 1.6 کیلوگرم است و می توانید از دوربین تا وزن 4 کیلوگرم با آن استفاده کنید. خوشبختانه ستون مرکزی این سه پایه کاملاً قابل جدا شدن است و می توانید از آن به صورت تک پایه استفاده کنید.

بنابراین اگر به دنبال خرید یک سه پایه مناسب زیر 1 میلیون تومان هستید، هر سه گزینه می توانند به خوبی پاسخگوی نیاز شما باشند.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا