راهنمای کلی رایگان

در پیدا کردن یک دوست خوب SEO مشکل دارید لیست فهرست؟؟؟ شما تنها نیستید! بسیاری از دایرکتوری های وب سایت به خوبی تثبیت شده می توانند ماه ها به بررسی برنامه های شما بپردازند ، و بیشتر این فهرست های وب دارای استانداردهای دقیق و مشخص هستند. در زیر لیست های دایرکتوری وب سایت رایگان مشاهده می کنید. اکثر راهنماهای وب رایگان در این لیست جدید هستند ، در حالی که سایر موارد اخیراً کشف شده اند. ما دائماً به این فهرست دایرکتوری ها اضافه خواهیم کرد ، بنابراین لطفاً اغلب بررسی کنید. لیست های ما حاوی منابع ارزشمند بازاریابی آنلاین هم برای SEO و هم برای بازاریابی جوان است. ما خوشحالیم که آخرین لیست خود را برای کمک به شما در تلاش های بازاریابی آنلاین خود اعلام می کنیم. این برنامه شامل بهترین دایرکتوری های وب پریمیوم در دسترس برای کمک به وب مسترها در تبلیغات آنلاین و تلاشهای موتور جستجو است. امیدواریم لیست دایرکتوری رایگان مفید باشد. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین راهنماهای وب جدید جدید را برای گنجاندن پیدا کنیم ، به این ترتیب ارسال های ما به سرعت بررسی می شوند. لیست راهنماهای رایگان ما ارائه می دهیم به حداقل 3-4 بار در هفته ، بنابراین لطفاً برای پیدا کردن آخرین منابع تبلیغاتی رایگان آنلاین ، بارها و بارها بررسی کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که * دایرکتوری های وب علامت گذاری شده لینک های عمیق / URL های متعدد را می پذیرند.

با تشکر از شما برای استفاده از لیست دایرکتوری وب رایگان. امیدواریم منابع بازاریابی آنلاین خود را در تلاشهای تبلیغاتی آنلاین خود مفید بدانید. امیدواریم که شما این لیست را با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید ، و ما در تمام تلاش های بازاریابی اینترنتی برای شما آرزوی موفقیت داریم.

با نوشتن مقاله ای و ارسال آن به سایت های ذکر شده در فهرست فهرست مقاله ، لینک های مرتبط و باکیفیت و مناسب با سایت خود بدست آورید. نه تنها ارسال مقاله می تواند به پیوند منجر شود ، بلکه می تواند در صورت ضبط مقاله شما از طریق یک وب سایت بزرگ یا آدرس الکترونیکی ، ترافیک جدی نیز به همراه آورد. اگر راهنمای مقاله برای ارسال دارید ، این راهنمای توسط موضوع و منطقه در 14 دسته سازماندهی می شود. هر دسته اصلی شامل زیر شاخه های زیادی از جمله سرگرمی و ورزش ، منطقه ای ، خانه و باغ ، تجارت و دارایی و رایانه و فناوری است. Yasmin Directory منابع آموزشی و شرکت های مورد علاقه عمومی را لیست می کند که می توانند بر اساس طبقه بندی مشاغل فیلتر شوند.[10] ویراستاران فهرست Yasmine به صورت دستی منابع را به فهرست اضافه می کنند ،[11][12] که طبق شریک موسس Gombo ، 90٪ لیست های آن را به خود اختصاص می دهد.[13] شرکت ها و صاحبان وب سایت می توانند با پرداخت هزینه ای ، وب سایت خود را برای بررسی پیشنهاد دهند.[14] اما ، اگر منابع پیشنهادی دستورالعمل های تحریریه را رعایت نکنند ، لیست تضمین نمی شود ،[15] در این حالت ، هزینه بررسی بازپرداخت می شود.[3][16][17] راهنما لیست هایی را انتخاب می کند که توسط ویراستاران با استفاده از برچسب “EP” برای جدا کردن آن سایتها از مواردی که توسط صاحبان سایت ارائه شده است.[5][18] برای پیشنهاد یک منبع برای گنجاندن ، کاربران می توانند یک دسته مناسب را انتخاب کنند.[11] آنها همچنین می توانند لیست خود را با اضافه کردن طرفداران رسانه های اجتماعی به وب سایت خود و اطلاعات تماس با توجه به نقشه های Google برای مشاغل که بر این اساس ایجاد می شود ، سفارشی کنند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا