رتبه وب سایت شما پایین است؟ در اینجا کاری است که می توانید انجام دهید

هیچ کس دوست ندارد شاهد سقوط در یک کلید واژه ثانویه یا افت آزاد در رتبه بندی جستجوی ارگانیک باشد.

متوقف کردن اینگونه نوسانات تقریبا غیرممکن است با توجه به اینکه الگوریتم Google همیشه مرتباً تغییر می کند. با این وجود ، جابجایی SEO در جهت اشتباه کاملاً مورد استقبال نیست.

چگونه می توان از تغییر جزئی به غرق شدن در بینی جلوگیری کرد و در جستجوی ارگانیک گم شد؟

می توانید در حین عیب یابی و حرکت سوزن در جهت صحیح ، رتبه خود را با حرکتی و هوشیاری ذخیره کنید.

این مراحل به شما کمک می کند تا در مورد ماده مشکل یاد بگیرید ، آن را برطرف کرده و مجدداً به مسیر خود ادامه دهید.

اصول اولیه وب سایت خود را بررسی کنید

وقتی استراتژی های پیشرفته ای را برای بهبود عملکرد وب سایت خود پیاده سازی می کنید ، فراموش کردن اصول اولیه بسیار ساده است ، اما نه بیشتر ، مهم است.

شاید فکر کنید مشکل سرعت لینک ، نسبت متن پیوند یا بهبود نقل قول ها است ، اما جواب این مشکل به طور مستقیم در وب سایت شما موجود است.

کد وضعیت 200 نشانه ای از ارتباط با موفقیت با وب سایت شماست. درخواست موفقیت آمیز HTTP نشانه کد وضعیت استاندارد 200 است.

برای اطمینان از اینکه وب سایت شما درخواست موفقی را نشان می دهد ، می توانید از یک ابزار رایگان مانند HTTP Status Code Checker استفاده کنید. در صورت بروز مشکل ، می توانید با توجه به کد وضعیت ناموفق دریافت شده مانند 410 (صفحه به طور دائم حذف شد) یا 404 (صفحه یافت نشد) عیب یابی کنید.

اصول اولیه سئو را بررسی کنید

با اجرای قوانین جدید ، عناصر اصلی سئوی صندلی عقب را به دست آوردند ، با این حال ، این عناصر هنوز تأثیر زیادی داشتند. اطمینان حاصل کنید که عناصر اساسی مانند توضیحات متا ، برچسب عنوان ها و عناوین دلیل بر کاهش رتبه وب سایت شما نیستند.

آیا عنوان صفحه اصلی و برچسب های متا بهبود یافته اند و آیا می توان در نتایج جستجو به روش صحیح مشاهده کرد؟ عنوان صفحه اصلی شما ممکن است ساده به نظر برسد ، اما در گفتن موتورهای جستجو درباره سایت شما بسیار مؤثر است.

در به روزرسانی های الگوریتم Google به روز باشید

الگوریتم کیفیت پاندا و الگوریتم پیوند پنگو اکنون بخشی از الگوریتم اساسی گوگل هستند و تغییرات در زمان واقعی اتفاق می افتد. شما باید فعال باشید تا از آخرین تغییرات به روز باشید.

حتی یک دیسک کوچک می تواند در رتبه بندی صفحه وب شما تأثیر بگذارد. شما می توانید با پیروی از Google Gary Illyes و تأثیراتی مانند باری شوارتز و دنی گودوین ، از آخرین اتفاقات Google مطلع شوید.

اگر نمی توانید اطلاعات خوبی پیدا کنید می توانید به توییتر بروید. اگر سایر وب مسترها در وضعیت وحشت قرار داشته باشند ، قطعاً اتفاق جدیدی رخ داده است.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا