رستوران های Whataburger از تمرکز استراتژی و خدمات بازاریابی استفاده می کنند

جکسونویل ، فلوریدا – 23 فوریه 2007

Intra-Focus ، یک شرکت راه حل های بازاریابی در جورج تاون ، تگزاس ، امروز اعلام کرد که رستوران های واتابورگر در جکسونویل ، فلوریدا ، این شرکت را به عنوان آژانس بازاریابی فروشگاه های استاندارد ذکر کرده اند. قرارداد با JWB Ventures ، که دارای نه مکان واتابورگر در شمال شرقی فلوریدا و جنوب شرقی جورجیا است ، شامل یک استراتژی تبلیغاتی جامع ، و همچنین بازاریابی سنتی و خدمات اینترنتی است.

رستوران های Whataburger در سال 1950 در Corpus Christi ، تگزاس تأسیس شد و از بزرگترین و بهترین همبرگرهای مورد تقاضا شهرت خوبی کسب کرد. با تمرکز جدی روی خدمات به مشتریان شخصی ، کار 24 ساعته و نامه ای هزاران اضافی ممکن (36.864 گروه دقیق) ، رستوران های Express Service خود را به عنوان علاقه مندی های مشتریان در جوامع خود اثبات کرده اند. تمام رستوران های منطقه 24 ساعته باز هستند.

Intra-Focus در تمام مناطق واتابورگر در شمال شرقی فلوریدا و جورجیا جنوب شرقی بازاریابی خواهد کرد. راه حل های بازاریابی مسئولیت افزایش آگاهی جامعه در مورد رستوران های فردی و همچنین برند جامع واتابورگر را در سراسر بازار به عهده می گیرد. از طریق چاپ سنتی ، خدمات بازاریابی پستی و اینترنتی ، Intra-Focus به ارتقاء هر سایت کمک می کند ، همچنین به توسعه یک هویت شرکتی و استراتژی حمایت مالی در منطقه کمک می کند.

پل کراسسکی ، رئیس JWB Ventures گفت: “ما از همکاری با Intra-Focus بسیار هیجان زده ایم.” “آنها استعداد نادر برای توسعه و حفظ روابط در سراسر جامعه دارند ، و ما از توانایی آنها در یافتن راه های ابتکاری برای ارتقاء رستوران های خود در حالی که در تصویر کلی و استراتژی مارک تجاری ما هستند ، بسیار تحت تأثیر قرار می گیریم.”

جو مکوین ، مدیر حساب کاربری Intra-Focus گفت: “این همکاری فرصتی هیجان انگیز برای هر دو شرکت است.” “اینها رستورانهای خوبی در مکانهای عالی هستند ، و ما واقعاً مشتاقانه با همکاری JWB Ventures همکاری می کنیم تا بهترین برنامه های بازاریابی را با هدف ساخت واتابورگر رستوران خدمات ترجیحی در منطقه خود تهیه و پیاده سازی کنیم.”

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا