رنگ یخچال MoodUp ال‌جی با ریتم موسیقی تغییر می‌کند

امروزه انواع گجت ها به نورپردازی RGB مجهز شده اند و در این بین ال جی تصمیم گرفت یخچالی با بدنه بر اساس پنل های LED ارائه کند. این یخچال که در ایفا 2022 رونمایی شد، به ترتیب 22 و 19 رنگ مختلف را در بالا و پایین نشان می دهد. یک بلندگوی بلوتوث نیز در بدنه تعبیه شده است.

برای کنترل رنگ ها، کاربران باید از برنامه ارائه شده استفاده کنند که گزینه های سفارشی سازی رنگ زیادی را ارائه می دهد. از ویژگی های جذاب این پنل ها می توان به هماهنگی با ریتم موسیقی پخش شده از طریق اسپیکر بلوتوث اشاره کرد. اگر مثلا یکی از درها باز بماند، پنل مورد نظر چشمک می زند تا کاربر مورد نظر متوجه این مشکل شود.

یخچال ال جی

در کل، این یخچال ال جی پاسخ این شرکت به یخچال های سری Bespoke سامسونگ است که در رنگ های مختلف وارد بازار شدند. اما به لطف استفاده از پنل های LED، افراد می توانند شکل و شمایل یخچال خود را به راحتی و تنها با اپلیکیشن تغییر دهند. حتی با خاموش بودن پنل ها، یخچال مانند اکثر یخچال های موجود در بازار بر پایه خاکستری و سفید خواهد بود.

ال جی هنوز قیمت و تاریخ عرضه این یخچال خاص را اعلام نکرده است، اما بدون شک قیمت بالایی دارد.

منبع: The Verge

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا