سئو املاک و مستغلات برای مبتدیان

دنیای املاک و مستغلات دستخوش تحولات اساسی شده است و منظورم از آشفتگی بازار فعلی به دلیل تغییر بازار فروشنده به بازار خریدار نیست.

صرف نظر از سطح قیمت ، همیشه خرید و فروش مداوم خانه وجود خواهد داشت. اما نحوه جستجو و یافتن خانه ها در میان یک تغییر چشمگیر است. اینترنت معادل عالی ، بلکه تضاد بسیار خوبی است.

افرادی که به صورت آنلاین جستجو می کنند از دستاوردهای شما آگاهی ندارند ، در ابتدا همه برابر هستند. اگر وب سایت شما طراحی و خدماتی را که مردم از آن ارزش دارند ارائه نمی دهد ، آنها به اندازه کافی طولانی نمی مانند. اینجاست که می توانید خود را متمایز کنید.

اما طراحی و کارایی مسئله جزئی در مورد چگونگی یافتن آن در وهله اول است. از شباهت های بین وب سایت ها به عنوان کارت ویزیت آنلاین استفاده کنید. کارتهای ویزیت جدید نه در بالای پشته بلکه در پایین قرار می گیرند. مشتریان کارت ویزیت را از بالای پشته جمع می کنند. سئو یا سئو تلاشهایی برای انتقال این کارتهای ویزیت به سطح بالاتری دارد تا مشتریان بتوانند سایت را از طریق موتورهای جستجوگر محبوب پیدا کنند.

بنابراین شما یک سایت جدید دارید بنابراین من اساساً کارتهای ویزیت شما را چاپ کردم اما هیچ کس نمی داند چگونه آنها را پیدا کند. یا حتی هیجان انگیز تر ، حتی نمی دانید کسی کارت ویزیت شما را برداشت و هنوز نمی دانید کارت ویزیت شما هنوز در یک توده بزرگ است یا خیر.

من می خواهم SEO را به عنوان تلاش برای جابجایی آگاهانه وب سایت مورد نظر برای قرار دادن بالاتر در صفحه نتایج ، در پاسخ به جستجوی جستجو در مجموعه ای از موتورهای جستجو تعریف كنم.

اما هزاران موتور جستجو وجود دارد. درست است اما همه به جز 3 مربوط به تلاشهای بهینه سازی شما نیستند. Google ، Yahoo و MSN حدود 98٪ از کل جستجوهای اینترنتی را کنترل می کنند. روی سه موتور جستجوی بزرگ متمرکز شوید و بقیه از خودش مراقبت خواهد کرد.

چه چیزی برای بهبود وجود دارد؟ هدف برای افرادی است که به دنبال چیزهایی برای ارائه در وب سایت شما هستند. وقتی افراد جستجو می کنند ، با جستجوی یک عبارت یا عبارت جستجو ، این کار را با متن انجام می دهند. برای بهبود سایت خود ، ابتدا باید کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی مورد نظر خود را بفهمید. از آنجا که من املاک و مستغلات در آسپن ، کلرادو هستم ، عبارت جستجوی مناسب می تواند “املاک و مستغلات Aspen” باشد.

اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی و عبارات شما در صفحه اصلی شما تکرار شده است. مهمترین عبارت کلمه کلیدی خود را تهیه کرده و آن را با حروف برجسته بنویسید.

درک این نکته ضروری است که موتورهای جستجو سیستمهای کامپیوتری خودکار هستند که توسط انسان ها برنامه ریزی شده اند تا محتوای وب را بدون دخالت انسان رتبه دهند. این بدان معنی است که نتایج جستجو بر اساس به اصطلاح الگوریتم رایانه است. اینها در اصل مجموعه ای از دستورالعمل ها برای رایانه در مورد چگونگی ارزیابی معیارهای خاص و ترجمه نتایج به یک سری اهمیت است. مهمترین سایت اول ، آخرین مهمترین سایت.

هنر و دانش بهینه سازی موتورهای جستجو در تلاش است تا بفهمد موتورهای جستجوگر در مکانی مناسب به دنبال چه چیزی هستند و سپس به موتور جستجو می دهند. الگوریتم موتور جستجوی گوگل احتمالاً صدها معیار مختلف را در نظر خواهد گرفت. آنقدر پیچیده است که حتی مهندسان داخل گوگل نیز کل تصویر را نمی شناسند. خوب ، شما می توانید بگویید ، چگونه هر یک از کارمندان گوگل نمی داند چه کاری انجام دهد؟

در اصل شما مهمترین اصول اولیه وب سایت را عالی می دانید. به عنوان مثال گوگل در ریشه سیستم های خود از یک مفهوم ریاضی ثبت شده به نام “PageRank” استفاده می کند. پیوندها برای تلفن های موبایل هستند هرچه پیوندهای بیشتری به وب سایت نشان دهند ، سایت باید از اهمیت بیشتری برخوردار باشد. هرچه یک وب سایت مهم تر باشد ، رأی دادن به یک وب سایت دیگر ، وزن بیشتری را به خود اختصاص می دهد.

بنابراین ، سعی کنید افراد را به وب سایت خود پیوند دهید. این مهم است که بدانید پیوندهای یک وب سایت که مضمون مشابه وب سایت شما را دارند از لینک های یک وب سایت که متناسب با موضوع نیست از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. پیوندها از دیگر وب سایتهای مرتبط با املاک و مستغلات برای وب سایت من مهمتر است و پیوندهایی از وب سایتهای تبلیغ کننده بازیها.

موتورهای جستجو مانند سایتهای پر محتوا هستند. هرچه تعداد صفحات بیشتر با محتوای مفید باشد ، بهتر است. وبلاگ نویسی راهی عالی برای جمع آوری مطالب عالی در مورد موضوع در طی یک دوره زمانی خاص است. این امر از آنجایی که موتورهای جستجو مانند وب سایت که به طور مرتب حاوی مطالب جدید است ، اهمیت بیشتری دارند.

DMOZ.org یک فهرست کامل وب سایت ها است. دستورالعملهای آنها را با دقت بخوانید و وب سایت خود را به یک دسته مرتبط ارسال کنید. یاهو و گوگل از این راهنما استفاده می کنند و به گنجاندن آن کمک می کنند.

نقشه سایت ایجاد کرده و پرونده xml را در وب سرور خود قرار دهید. نقشه سایت در واقع یک لیست طولانی است که شامل تمام صفحات وب شما در یک فرمت است که توسط برنامه های رایانه ای که موتورهای جستجو برای مرور وب استفاده می کنند قابل خواندن است. به این برنامه ها “روبات” یا “عنکبوت” گفته می شود. این به موتورهای جستجوگر کمک می کند تا تمام صفحات موجود در وب سایت شما را پیدا کنند. به یاد داشته باشید ، موتورهای جستجوگر شما بیشتر صفحات وب را برای شما بهتر می شناسند.

موتورهای جستجو نمی توانند محتوای خاصی را بخوانند. محتوای گرافیکی چیزی شبیه به این است. اگر سایت شما به طور عمده از تصاویر تشکیل شده باشد ، موتور جستجو متوجه نخواهد شد که سایت شما درمورد چیست و به همین دلیل آن را در نتیجه جستجو نمایش نمی دهد. اطمینان حاصل کنید که سایت شما از متن غنی است.

وب سایت املاک و مستغلات می تواند حاوی صفحه برای زیر بخش های مختلف در منطقه ارائه شده باشد. وبلاگ مربوط به املاک هفته را بنویسید. بخش “سؤالات متداول” را درج کنید. درباره خودتان بنویسید و یک CV به مردم بدهید. روند خرید و فروش را توضیح دهید. مشاهده آمار فروش. و لیست ادامه دارد

برای جستجوی موتورهای جستجو نتایج جستجوی حاوی کلمات کلیدی خود ، برنامه ای مانند “رتبه بندی وب پیشرفته” دریافت کنید. وقتی شروع به دیدن نتایج می کنید ، بهینه سازی سرگرم کننده است. اما جستجوی دستی در وب سایت خود در نتایج جستجو نیاز به کار گسترده و کار مناسب برای یک برنامه خودکار دارد.

هنگامی که فراتر از اصول اولیه رفتید ، انجمن ها و کتاب های وب را در مورد SEO بخوانید. رشته دائماً در حال پیشرفت است و چیزهای زیادی برای آموختن وجود دارد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا