سئو ماده 101

نوشتن سئو با نوشتن مطالب ، مقاله نویسی ، داستان نویسی و نوشتن اخبار بسیار متفاوت است. هنگامی که من برای اولین بار استعداد ذاتی خود را برای نوشتن چیزها و قرار دادن ایده ها در کلمات متوجه کردم ، همچنان می خواندم میلز و استخوان ها ، و در این مدت کتاب های داستان عاشقانه توسط معلم کلاس من مصادره می شد زیرا من در کلاس می خواندم.

دریافتم که نوشتن یک چیز خیلی شخصی است. برخی افراد استعداد نوشتن مطالب خلاق را دارند. برخی افراد استعداد نوشتن تبلیغات را دارند. برخی چیزهای عالی و واقع گرایانه می نویسند. خوب ، من در رده چیزهای واقع گرایانه قرار می گیرم. خسته کننده – نوشتن – خسته کننده – فناوری – جامبو – چیزهای جامبو. من چگونه نمی توانم با این دسته متناسب باشم ، نمی دانم.

خوب ، نوشتن مقاله سئو بسیار شبیه به آن است. ابتدا موضوع یا کلمه کلیدی مورد نظر خود را تصمیم می گیرید. به عنوان مثال ، شما لامپ های تزئینی می فروشید ، درست است؟ در فرآیند نوشتن مقاله SEO ، “دکوراسیون” و “لامپ” را ذکر کنید. سپس در مورد کلمات دیگر مربوط به کلمات “دکوراسیون” و “لامپ” فکر کنید … کلماتی که مردم برای توصیف آنها تمام وقت استفاده می کنند. این بخش بسیار مهمی در نوشتن مقاله سئو است زیرا کلمات متداول است که بازدید کنندگان بالقوه وب سایت برای یافتن شما از آن استفاده می کنند.

در مورد “نور” ، “روشن” ، “زیبا” ، “روشنایی” چطور؟

خوب ، اکنون کلمات کلیدی برای نوشتن مقاله سئو عبارتند از: – تزئینی ، لامپ ، نور ، روشن ، زیبا و روشنایی ، درست است؟ بنابراین ، به روند نوشتن مقاله SEO. ابتدا همه چیزهایی را که لازم است بنویسید بنویسید. مقاله را تقویت کنید. به عنوان یک قاعده کلی ، مقالات SEO نباید کمتر از 300 کلمه و بیش از 500 کلمه نباشد. بیشتر از این ، وقت خود را برای نوشتن رمان برای مقاله سئو هدر می دهید. مقاله SEO را هم اکنون بخوانید و کلمات و عبارات paraphrasing را برای این کلمات کلیدی جایگزین کنید. بله ، شما باید برخی از کلمات کلیدی SEO را در اینجا و آنجا تغییر ساختار دهید ، اما به هر حال باید این کار را انجام دهید.

مطمئن شوید که جملات معنا پیدا می کنند ، خوب است؟ زیرا اگرچه موتورهای جستجو گرامر بد را از گرامر خوب نمی شناسند ، اما بازدید کنندگان سایت شما می دانند. بیشتر آنها ، بازدید کنندگان وب سایت که بر اساس این کلمات کلیدی SEO از وب سایت شما بازدید می کنند انجام داد قوانین بد را یادآوری کنید. پس از تبعید ، بازگشت آنها تقریبا غیرممکن است!

آخرین مرحله برای نوشتن مقاله سئو …..اثبات چاپ را تصحیح کنید مقاله سئو و اطمینان از جریان آن. مشکلی که در نوشتن SEO وجود دارد این است که ایده های شما ممکن است سطل هایی بیایند … در اینجا چلپ چلوپ شوید و در آنجا کارگاه کنید. بنابراین ، در طی فرایند مرور مقاله SEO ، باید مطمئن شوید که یک پاراگراف به پاراگراف بعدی سرازیر می شود.

موفق باشید ، خدا شما را بیامرزد!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا