سئو و شما

سئو وب سایت شما چیست و چگونه می تواند به شما کمک کند ظاهر ، احساس و رتبه بهتر از رقابت کنید؟ خوب ، برای مبتدیان ، موتورهای جستجو عاشق نوشتن SEO هستند و اگر آن را ندارید ، دچار دردسر بزرگی می شوید. این سمبل سئو است و به سایت شما کمک می کند تا به خوبی با موتورهای جستجو رتبه بندی کند که به نوبه خود باعث می شود سایت شما توسط افرادی که به صورت آنلاین جستجو می کنند ، روزانه مشاهده شود و واقعاً ، چه کسی در اینترنت جستجو نمی کند؟ این بسیار زیاد است و اگر می خواهید ترافیک اینترنتی داشته باشید ، برای کار با شما به SEO نیاز دارید.

کلمات کلیدی چیزی هستند که شما باید آن را نوشتن کنید زیرا این پیوندها به سایت باز می گردند و برای جلب توجه به صفحه شما ایده آل هستند. کلمات کلیدی باید همانند جستجوی اولیه برای مهمانان شما مفید باشد. به عنوان مثال ، اگر سایت شما مربوط به سگ ها باشد ، پس از آن کلمه کلیدی سگ ها بلکه چیزهای مربوط به سگ ها خواهد بود ، بنابراین باید از مواردی مانند پوست ، دم ، سگ و غیره استفاده شود. اولا ، شما نمی خواهید خواننده را گیج کرده و ثانیاً ، شما می خواهید این کلمات را که می تواند در جستجو استفاده شود ، کاربر را به شما برگرداند.

آزار دهنده مطالب شما با موتور جستجو بوسه ای برای وب سایت است. سایت های پر از چاشنی کلمات کلیدی یا صفحاتی که فاقد اطلاعات هستند یا امکان حرکت در آنها دشوار است ، می توانند غیرقابل اعتماد و اصلاً کم باشند.

اما در مورد چیدمان چیست؟ چه کسی اهمیت می دهد؟ خوب اگر سایت شما هیچ گونه ترافیکی را تجربه نمی کند ، مهم خواهد بود. تصور کنید که به دنبال چیزی بوده اید و دو یا سه مکان اول هرج و مرج کاملی بود. شما پاسخی را که می خواستید دریافت نکردید و بیشتر از همیشه سردرگم می شوید. با استفاده از سئو ، این هرگز اتفاق نمی افتد زیرا صفحات به گونه ای ترتیب داده شده اند که ابتدا کلمه کلیدی حاوی بیشترین کلمات کلیدی مطابق با جستجوی شما ظاهر می شود. مگر اینکه واقعاً به دنبال کاری برای انجام دادن باشید ، هیچ کس به جستجو در صفحه 2 یا بعد نمی رود. این بدان دلیل است که ما دریافتیم که بهترین صفحات صفحاتی هستند که در ابتدا نشان داده می شوند. اگر اولی کار نکند ، شرط دوم حتماً کار خواهد کرد. همه از اطلاعات خود راضی هستند و سایت ترافیک می کند. ثابت نگه داشتن آن ، اعتماد به نفس آن و کارآیی SEO برای همه شما نشانه هایی است که سایت شما در مسیری صحیح پیش می رود.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا