سئو White Label و اهمیت آن چیست؟

این اسم همه را می گوید White Label SEO یک سرویس SEO است که با یک پوستر سفید ، یعنی بدون نام تجاری متصل شده ، تهیه شده است. این نسل جدید خدمات SEO است.

درک خدمات SEO

سئو SEO است و دیدن این وب سایت بسیار مهم است. موتورهای جستجو بیشترین میزان ترافیک و فروش را از وب سایت شما دریافت می کنند. در نتیجه ، بهینه سازی موتور جستجو بینندگان را مشاهده می کند که آنها را به سمت وب سایت شما به عنوان یاب راه حل برای آنچه جستجو می کنند هدایت می کند. این ابزار و فناوری های مختلف را شامل می شود و به تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت و سپس مرتب سازی این موضوعات می پردازد.

از نرم افزار SEO سفید استفاده کنید

بیایید ابتدا قسمت “کارت سفید” را درک کنیم. شما قرار است شرکتی باشید که محصولی یا خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد. بودجه محصول شما باید شامل هزینه های توسعه محصول و همچنین هزینه های بازاریابی آن برای فروش به کاربران باشد. با این حال ، برخی از شرکت ها یا تمایلی به برقراری ارتباط مستقیم با کاربران ندارند یا به دلیل جنبه های بودجه ، ممکن است به دنبال از بین بردن هزینه های بازاریابی باشند. در هر سناریو ، آنها می توانند یک استراتژی “برچسب سفید” را جستجو کنند ، جایی که محصول یا خدمات آنها با تخفیف در اختیار تهیه کننده قرار می گیرد. سپس این خدمات از طریق برندسازی خود این فروشندگان می توانند به مشتریان دیگر فروخته شده و حق بیمه بیش از قیمتی را که به شرکت مادر پرداخت می شود بدست آورند. برنج ، گندم ، شکر و غیره موجود در سوپر مارکت های معروف با برچسب شخصی آنها ، همه نمونه هایی از این مفهوم بازار است.

مزایای بازاریابی محلی SEO

مزایای منحصر به فرد بسیاری برای این مفهوم توسعه و فروش محصول وجود دارد:

فروشندگان در رفتار خود با مشتریان موقت آزادی کاملی کسب می کنند. آنها می توانند با توجه به انتخاب ، چشم انداز و برد برنده ، محصولات خود را به یک مشتری متنوع نزدیک کرده ، اداره و فروش کنند.

• این مفهوم یک فرصت تجاری ایده آل برای افراد دارای پایگاه مشتری آماده SEO فراهم می کند ، اما از جنبه های فنی درگیر آن بی اطلاع هستند. علاوه بر این ، مشتری نهایی تمایل دارد که از یک تجارت پایه قوی و با تجربه بهره ببرد

شرکت

• این امر به پیشرفت شرکت مادر کمک می کند بدون اینکه بودجه زیادی برای توسعه درگیر شود.

در این مدل کسب و کار ، شرکت مادر به پول کمتری نیاز دارد به علاوه بودجه بازاریابی. از این رو ، آنها برنده می شوند. فروشندگان خدمات هزینه جستجوگرها را با هزینه کمتری دریافت می کنند و در نهایت درآمد بالایی را برای آنها به دست می آورند. از این رو ، آنها نیز مورد سوء استفاده قرار می گیرند. مشتری در پایان روز خدمات با تجربه را بدست می آورد. بنابراین ، همه یک پای شیرین دریافت می کنند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا