ساخت گلکسی S22 فن ادیشن احتمالا لغو شده است

در سال 2020، سامسونگ نسخه فن گلکسی اس 20 را معرفی کرد که به لطف قیمت مناسب و ویژگی های جذاب، توجه بسیاری را به خود جلب کرد. اما چندی پیش پس از مدت ها تاخیر و انتظار بالاخره نسل بعدی این گوشی از راه رسید که از ابتدا مشخص بود که نمی تواند موفقیت های نسل قبل را تکرار کند. حال بر اساس برخی گزارش ها، به نظر می رسد که سامسونگ توسعه نسخه فن گلکسی اس 22 را کنار گذاشته و احتمالا این گوشی هرگز وارد بازار نخواهد شد.

اگرچه هنوز چند ماه تا معرفی گوشی جدید فاصله داریم، اما همانطور که احتمالا می دانید، توسعه یک گوشی فرآیندی بسیار زمان بر است و ماه ها باید در این زمینه کارهای متفاوتی انجام داد. به طور خاص گفته می شود که سامسونگ هنوز کاری در رابطه با فریمور این گوشی انجام نداده است که برای افرادی که منتظر Galaxy S22 Fan Edition هستند، خبر نگران کننده ای است.

گزارش های ضد و نقیضی درباره تراشه موجود در این گوشی منتشر شده است و به عنوان مثال در یکی از گزارش ها احتمال استفاده از تراشه مدیاتک مطرح شده است، اما در گزارش دیگری اشاره شده است که احتمالا این گوشی با چیپست اگزینوس عرضه خواهد شد. در مجموع موقعیت مکانی این گوشی تا حدودی یادآور سری گلکسی نوت است. پس این امکان وجود دارد که S22 Fan Edition دوباره با تاخیر بسیار در دسترس کاربران قرار گیرد و از طرفی مانند دیگر سری های نوت هرگز وارد بازار نشود.

Galaxy S22 Fan Edition

در هر صورت ممکن است روند توسعه این گوشی در مراحل اولیه باشد، بنابراین کاشفان هنوز نمی توانند درباره جزئیات این محصول صحبت کنند. اما اگر تا چند ماه آینده خبر بهتری برای این گوشی وجود نداشته باشد، باید به طور جدی تری به فکر لغو طراحی آن باشیم.

لازم به ذکر است که خرابی S21 Fan Edition تا حد زیادی به دلیل جذابیت مدل استاندارد S22 است. اگرچه این گوشی به اندازه مدل اولترا فروخته نمی شود، اما در هر صورت اگر سامسونگ به طور کامل S22 Fan Edition را کنار بگذارد، احتمالا باعث افزایش فروش و حتی کاهش قیمت مدل استاندارد S23 خواهد شد.

بار دیگر، این شایعات هنوز توسط منابع موثق دیگر تأیید نشده اند و بنابراین هنوز نمی توانیم با اطمینان در مورد وضعیت نسخه فن S22 صحبت کنیم. در مجموع، سری Fan Edition سامسونگ در ابتدا پتانسیل بالایی برای موفقیت داشتند، اما به دلیل مشکلات سامسونگ که منجر به تاخیر چند ماهه در عرضه نسل دوم این گوشی ها شد، اکنون آینده آنها در تاریکی قرار دارد. بنابراین حتی اگر نسل سوم این گوشی وارد بازار شود، باید ببینیم که آیا می تواند موفقیت نسل اول را تکرار کند یا خیر.

منبع: GizmoChina

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا