ساعت هوشمند امیزفیت T-Rex Pro در برابر T-Rex 2

Amizfit به عنوان تولید کننده ساعت های هوشمند مقرون به صرفه و در عین حال با کیفیت شناخته شده است. این در حالی است که ساعت های سری T-Rex قیمت بالاتری نسبت به ساعت های دیگر این شرکت دارند اما به طور کلی از ویژگی های جذابی بهره می برند. تفاوت چندانی بین ساعت آمیزفیت تی رکس پرو و ​​تی رکس 2 وجود ندارد اما قیمت آن ها حدود 4 میلیون تومان است. در این ویدیو این دو ساعت را با هم مقایسه می کنیم تا ببینیم کدام مدل ارزش خرید بیشتری دارد.

Amizfit T-Rex Pro را از هیلی بیلی خریداری کنید
Amizfit T-Rex 2 را از هیلی بیلی خریداری کنید

مهمترین تفاوت این دو ساعت در قسمت GPS است. T-Rex 2 مجهز به GPS دو بانده است و در نتیجه دقت بالایی برای نمایش موقعیت مکانی در زمان واقعی ارائه می دهد. اما تراشه GPS در T-Rex Pro تک باند است و نمی تواند مکان واقعی را ارائه دهد.

در قسمت باتری، نمایشگر و تعداد ورزش هایی که پشتیبانی می کنند نیز تفاوت این دو ساعت را می بینیم. اما واقعیت این است که این تفاوت ها بسیار ناچیز هستند و اصلا به چشم نمی آیند. به عنوان مثال، باتری T-Rex 2 می تواند 6 روز بیشتر از مدل Pro دوام بیاورد، یعنی. 24 روز. نمایشگر در این مدل نیز از اندازه کمی بزرگتر و وضوح بالاتر بهره می برد. همچنین این مدل از 150 ورزش پشتیبانی می کند، اما T-Rex 2 می تواند 100 ورزش را ردیابی کند.

با توجه به تمام این تفاوت ها، اگر مانند بسیاری از کاربران نیازی به GPS بسیار دقیق ندارید، بهتر است آمیفیت تی رکس پرو را با پرداخت حدود 3 میلیون و 700 هزار تومان از هیلی بیلی خریداری کنید. این در حالی است که برای خرید ساعت تی رکس 2 باید حدود 7 میلیون و 500 هزار تومان بپردازید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا