سامسونگ انتظار دارد فروش زد فولد 4 و زد فلیپ 4 دو برابر نسل قبل باشد

به نظر می رسد سامسونگ انتظارات زیادی از نسل جدید گوشی های میدی خود دارد. گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 باید تابستان امسال با تغییرات کمتری نسبت به نسل قبلی وارد بازار شوند، اما سامسونگ همچنان انتظار دارد فروش بسیار بیشتری نسبت به نسل قبلی داشته باشد.

گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 با پیشرفت های زیادی توانستند نظرات مثبت بسیاری را از نسل های قبلی خود یعنی سری Z2 به خود جلب کنند. در نتیجه استقبال خوبی از آنها شد که به سامسونگ اجازه داد تا سری Z-Fold 4 و Z-Flip 4 را تقریباً مشابه محصولات مشابه، اما با کمی پیشرفت طراحی کند.

اطلاعات زیادی در مورد این گوشی ها منتشر شده است که متاسفانه نمی توان گفت همه آنها معتبر و قابل اعتماد هستند. اما تنها یک چیز وجود دارد که می توانیم از آن مطمئن باشیم و آن این است که سامسونگ می خواهد نسل جدید فروش بسیار بیشتری نسبت به نسل قبلی داشته باشد.

بر اساس اطلاعات مستند، به نظر می رسد که سامسونگ در سال 2022 در مجموع موفق به تولید و فروش حدود 7 میلیون دستگاه Z Fold 3 و Z Flip 3 شده است. اما پیش بینی می شود این تعداد تا سال 2023 برای ZFold 4 و ZF به بیش از 15 میلیون دستگاه برسد. تلنگر 4. این هدف شرکت کره ای ممکن است بلندپروازانه یا بهتر بگوییم جاه طلبانه به نظر برسد، اما دست نیافتنی نیست، زیرا مردم نشان داده اند که علاقه زیادی به فناوری تاشو دارند، در صورتی که این شرکت بتواند به آنها در مورد کیفیت این گوشی ها اطمینان دهد. خوشبختانه سامسونگ در سه سال فعالیت خود در تجارت صدف موفق به انجام این کار شده است.

البته، ما نمی دانیم که آیا این 15 میلیون رقم فروش است که سامسونگ می خواهد به طور کلی برای گوشی های تاشو مورد انتظار خود در نظر بگیرد یا میزانی است که این شرکت کره ای قصد دارد تا پایان سال 2022 به آن دست یابد. با گلکسی زد فولد 4 و Z The Flip 4 که تابستان امسال وارد بازار می شوند، به نظر می رسد فضای کافی برای فروش 15 میلیونی دارند، اما برای گوشی های تاشو، پیشرفت ممکن است به این سرعت نباشد. با این حال، برخی از خبرگزاری ها حتی تخمین می زنند که فروش گوشی با صدف مورد انتظار شرکت کره ای حتی به 18 میلیون برسد. اما مشخص نیست در چه زمانی.

رندر منقضی شده گلکسی زد فولد 4 - سامسونگ انتظار دارد که گلکسی زد فلیپ 4 و زد فولد 4 به طور قابل توجهی از نسل قبلی خود پیشی بگیرند.

این تصویر به Galaxy Z Fold 4 نسبت داده شده است

البته برگ برنده سامسونگ در نسل جدید قیمت خواهد بود. گفته می شود این شرکت کره ای می خواهد قیمت گوشی های تاشو خود را برای امسال کاهش دهد. در این زمینه می توان انتظار فروش بسیار خوبی را داشت. این امر به ویژه در مورد Z Flip 4 صادق است، زیرا مدل فعلی به پرفروش‌ترین گوشی در بازار کره جنوبی تبدیل شده است. موفقیتی که انتظارش را نداشتیم به این زودی رخ دهد. این گوشی به تنهایی 51 درصد از فروش بازار گوشی های تاشو را به خود اختصاص داده است. در حالی که این درصد برای Z Fold 3 کمتر از 25٪ بود. این تفاوت در سه ماهه سوم سال 2021 افزایش یافت. اما در سه ماهه چهارم به دلیل تخفیف های سال نو برای Zoldfold، شاهد نزدیک شدن به فروش این دو گوشی بودیم. در کنار.

این نشان می دهد که اگر سامسونگ Z4 Fold 4 را با قیمت مناسب تری روانه بازار کند، قطعا می تواند کاربران بیشتری را نسبت به آنچه انتظار می رفت جذب کند. البته گفته می شود که این شرکت کره ای در حال کار بر روی یک گوشی میان رده از سری A است تا بتواند برای آن دسته از کاربرانی که بودجه محدودتری دارند، یک گوشی میان رده تولید کند. با ظهور این گوشی ها، قطعا مرز مشخصی بین پوسته بالایی و پایینی ایجاد خواهد شد و سامسونگ دیگر مجبور نخواهد بود با قیمت محصولات خود مانور دهد.

باید دید که آیا گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 با تغییرات جزئی اما نسبتا خوبی که گفته می شود روی آن ها اعمال می شود، می توانند بیش از دو برابر نسل قبلی یا انتظار سامسونگ فروش داشته باشند یا خیر. محقق نمی شود. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟

منبع: PhoneArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا