فناوری اطلاعات

سامسونگ باز هم اپل را به خاطر نداشتن گوشی تاشو به سخره گرفت

سامسونگ بار دیگر ویدیوی تبلیغاتی کوتاهی منتشر کرد و در آن اپل را به دلیل عدم ساخت گوشی تاشو تمسخر کرد.

سامسونگ در حال حاضر بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند، هم تاشو و هم معمولی است. در نتیجه گاهی اوقات در ویدئوهای تبلیغاتی مختلف بزرگترین رقیب خود یعنی اپل را به دلیل ناتوانی در تولید گوشی تاشو به سخره می گیرد.

البته نمی توان گفت که عدم موفقیت اپل در تولید گوشی تاشو به دلیل بی کفایتی این شرکت است. مطالب تحلیلی مختلفی در این زمینه منتشر شده است و در نهایت متوجه شدیم که اپل تمرکز خود را به سمت تولید یک سری محصولات دیگر مانند هدست واقعیت ترکیبی معطوف کرده است و در حال حاضر نمی تواند حاشیه سودی را بدست آورد. از فروش گوشی تاشو در نظر گرفته شده است.

با این حال، سامسونگ تا زمانی که اپل اولین گوشی تاشو خود را تولید کرد تسلیم نشد و اکنون برای دومین بار است که در ویدیوهای تبلیغاتی خود رقیب خود را به خاطر همین موضوع مورد انتقاد قرار می دهد. با این حال، گاهی اوقات او مجبور است آنها را حذف کند. برای مثال زمانی که سامسونگ هدفون اپل جک را از گوشی های خود حذف کرد، در ویدئویی به این مشکل اشاره کرد و از تصمیم این شرکت انتقاد کرد. پس از عرضه گلکسی نوت 10 بدون این جک محبوب، این ویدیو به طور رسمی یافت نشد زیرا سامسونگ آن را مخفی کرد.

با این حال، در جدیدترین ویدیو، سامسونگ کاربران آیفون را تشویق می‌کند تا از حصار بپرند، که در اصل به معنای تعویض تلفن است. این ویدیوی 30 ثانیه ای که دیروز در کانال رسمی یوتیوب شعبه آمریکا سامسونگ منتشر شد، مردی را نشان می دهد که روی یک حصار نشسته است. حالا دو نفر که ظاهراً کاربران آیفون هستند از او می خواهند که از دیوار پایین بیاید و در آن سمت قدم نگذارد. او پاسخ می دهد: «چرا؟ آنها تلفن های تاشو و دوربین های عالی دارند.” کاربر آیفون همچنین می گوید: “لازم نیست آن طرف را بروی. ما منتظریم همه آن طرف را بروند.” اما این شخص پاسخ می دهد که آنها آنجا هستند، یعنی این کاربر آیفون می‌گوید: «این کاری است که ما انجام می‌دهیم، ما منتظریم.» این بدان معناست که کاربران اپل باید برای همیشه منتظر بمانند.

به طور کلی، اگرچه در این گفتگو به دوربین نیز اشاره شده است، اما تمام قصد سامسونگ این است که عدم وجود یک گوشی تاشو در سبد محصولات اپل را به سخره بگیرد. با این حال، شایعه شده است که در سال 2024، اپل بالاخره اولین گوشی تاشو خود را عرضه خواهد کرد. این خبری است که سامسونگ منتشر کرده و به احتمال زیاد تامین کننده نمایشگر این محصولات برای رقیب خواهد بود.

انتظار می رود که گوشی تاشو اپل یک آیپد یا دستگاه هیبریدی باشد. این بدان معناست که یک محصول با قابلیت Galaxy Z Fold. اگر اپل قصد دارد در سال 2024 یک گوشی تاشو معرفی کند، برنامه ها و برنامه های مربوطه باید در مراحل نهایی باشد. سامسونگ اکنون بیش از یک سال فرصت دارد تا بار دیگر اپل را به دلیل عدم ساخت گوشی تاشو مسخره کند.

منبع: Android Authority

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا