سامسونگ با همکاری LumaFusion جان تازه‌ای به تبلت‌های اندرویدی می‌بخشد

Samsons Unpacked 2022 Unlimited 2022 لینک های حمایت شده دانلود رایگان S8

در مراسم دو ساعت سامسونگ شاهد رونمایی از تبلت ها و گوشی های پرچمدار این شرکت بود که با قابلیت های بسیار و جذاب و همچنین سختافزاری قدرتمند معرفی شدند. امکان ندارد ما بتوانیم این کار را انجام دهیم، اما بتوانیم آن را انجام دهیم.

قدرتمندترین و در واقع بهتر است بگویم اصلترین تبلتب S8 اولترا است که از آن به عنوان ررو 12. 9 اینچی اپل یاد می شود. معمولا هیچ شرکتی از اندروید جرأت ندارد که با اپل و غول های قدرتمندش رقابت کند اما به نظر می رسد تصمیم سامسونگ نمی تواند به این راحتی ها بازار یکی از مهمترین گجت های فناوری را به بزرگترین رقیب خود ارائه کند.

آیپدها در حال حاضر کاربران بسیاری دارند و توسعه یافته‌اند هم به لطف کیفیت بالای نرم‌افزار سیستمعامل iPadOS و همچنین قدرت سختافزاری بینظیرشان، شدیدترین استفاده از آنها را دارند. این یک راه عالی برای به دست آوردن یک ایده خوب و انجام این کار است. اما سامسونگ با سری تب S8 قصد دارد داستان را عوض کند. تبلیغات رایگان LumaFusion یا LumaFusion را جستجو کنید.

LumaFusion اما یکی از بهترین و معروفترین ویرایشگرهای ویدیو برای موبایل به حساب میآید که از آن به عنوان جانشینی قدرتمند برای اپلیکیشن کمنظیر Final Cut در دنیای iPadOS یاد می شود. اگر فقط در کشورمان لحظات خوبی را سپری می کردیم، می توانستیم بهترین کار را انجام دهیم.

سامسونگ با همکاری LumaFusion جان تازه‌ای به تبلت‌های اندرویدی می‌بخشد

در مورد اینکه سامسون در آمریکا و آمریکا هست اطلاعاتی ندارم. دانلود تلفن همراه با کیفیت بالا به صورت رایگان. این اصلا خبر خوبی نیست چرا که گوشی های امروزی دوربین های بسیار قدرتمندی دارند و وجود اپلیکیشن ویدیو واقعا نیاز است تا کاربران یک ویدیو را با گوشی ضبط کرده و در تبلت خود به صورت حرف های و راحت تر آن را ویرایش کنند.

به لطف سامسونگ و LumaFusion یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین اپلیکشن ها به اندروید راه پیدا می کند و با وجود این اپلیکیشن هایی که به کاربران اجازه می دهند کلیپ های مختلف را با انواع و اقسام فیلترها، جلوه های مختلف و مواردی از این دست ویرایش کنند، حتما کاربران می دهند. در این صورت نیازی نیست. البته در ابتدا این اپلیکیشن باید به صورت انحصاری فقط برای محصولات سامسونگ در قرار داشته باشد و به مرور برای سایر گوشی ها و تبلت های اندرویدی هم عرضه شود.

معلوم نیست داماد سامسون نتواند این کار را انجام دهد. صدای اندروید رایگان به صورت رایگان. این سامسونگ بود که با معرفی درایور Professional Audio، موسیقیدانان را نجات داد تا آنها را از اپلیکیشن های صوتی لحظه ای در گوشی های سامسونگ بهترین استفاده را ببرند.

سامسون لوما فیوژن

یکی دیگر از قابلیت های فوق العاده جذاب و کاربردی که فقط بین محصولات سامسونگ یا بهتر است بگوییم بین گوشی هایی که از قلم پشتیبانی می کنند و تبلت های این شرکت وجود دارد، امکان استفاده از گوشی بهعنوان یک تخت آبرنگ است که می توان با S-Pen رنگ را از درون استفاده کرد. شما می توانید این کار را انجام دهید و می توانید این کار را انجام دهید.

به صورت کلی گلکسی تب S8 اولترا بهعنوان بهترین تبلت اندرویدی با قابلیت های جذابی که گفته می شود و همچنین به همکاری سامسونگ و LumaFusion می تواند رقیب قدری برای آیپد پرو باشد و کاربران را به سمت خود جذب کند. همه مهم ترین کارهای دنیا مهم ترین و مهم ترین کارهایی است که می توان انجام داد.

از: PhoneArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا