سامسونگ پروژه‌ی S22 فن ادیشن را برای افزایش عرضه‌ی S22 اولترا لغو کرد

طبق آخرین اخبار منتشر شده سامسونگ پروژه گلکسی اس 22 فن ادیشن را لغو کرده و ظاهرا مصرف کنندگان نباید منتظر معرفی این پرچمدار مقرون به صرفه سامسونگ در سال 2022 باشند.در گزارش منتشر شده توسط وب سایت کره ای The Elec ادعا شده است که دلایلی مانند کمبود تراشه و افزایش تقاضا برای گوشی هوشمند گلکسی اس 22 اولترا، غول فناوری کره ای را مجبور به اتخاذ این تصمیم دشوار کرده است.

اما خبر خوب برای طرفداران این سری این است که سامسونگ سری Fan Edition را متوقف نخواهد کرد زیرا این شرکت برنامه هایی برای معرفی Galaxy S23 Fan Edition در سال آینده دارد. گلکسی اس 22 فن ادیشن سامسونگ قرار بود با همان چیپست پرچمدار گلکسی اس 22 اولترا عرضه شود، اما فروش بسیار خوب قدرتمندترین گوشی هوشمند سامسونگ برای سال 2022 در بازار گوشی های هوشمند، سازنده را به بازنگری در استراتژی فروش خود برای سال 2022 سوق داده است.

نسخه فن S22 سامسونگ

سامسونگ قصد داشت سه میلیون نسخه فن گلکسی اس 22 را به بازار گوشی های هوشمند عرضه کند و با لغو این پروژه گوشی، این تعداد هدف نسخه فن گلکسی اس 23 سال آینده خواهد بود. با این حال، طبق گزارش ها، سامسونگ به شدت به سمت هدف خود یعنی فروش 10 میلیون دستگاه گلکسی اس 22 اولترا پیش می رود و برای رسیدن به این هدف، باید منابع بیشتری را برای تولید خود اختصاص دهد.

لازم به ذکر است که هدف اولیه سامسونگ برای سال 2023 افزایش 30 درصدی فروش گلکسی اس 22 اولترا و رسیدن به 13 میلیون گوشی هوشمند است. همچنین انتظار می رود فروش گلکسی S23 به 8.5 میلیون دستگاه برسد. در همین حال، گلکسی اس 22 پلاس با تنها 6.5 میلیون فروش مورد انتظار کمترین محبوبیت را در بین مشتریان خواهد داشت.

منبع: GSMArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا