فناوری اطلاعات

سامسونگOne UI 4.1 را برای 3 گوشی محبوب دیگرش منتشر کرد

پس از به روز رسانی گوشی های خود به رابط کاربری One UI 4.1، این بار نسخه فن گلکسی A52s، گلکسی A71 5G و S20 4G را به روز کرد.

چند روز پیش سامسونگ گلکسی اس 20 نسخه فن 5G را به رابط کاربری One UI 4.1 به روز رسانی کرد اما امروز این آپدیت را برای نسخه 4G این گوشی و دو مدل دیگر از گوشی های خود یعنی گلکسی A52s و A71 5G منتشر کرد. بسیاری از کاربران گوشی های میان رده سامسونگ منتظر انتشار آپدیت جدید هستند چرا که در این نسخه امکانات خوبی به گوشی های این شرکت کره ای اضافه خواهد شد.

پیش از این شنیده بودیم که گلکسی A52s به عنوان یکی از بهترین فروشندگان سامسونگ در روند دریافت این آپدیت کند بوده است، در حالی که سامسونگ این روزها با انتشار این آپدیت برای گوشی های خود شناخته شده است. گفته می شود شرکت کره ای گلکسی A53 مجبور شد جای خود را به گلکسی A52s بدهد که امروزه یکی از بهترین واسطه ها برای جلب نظر مثبت کاربران گوشی جدید محسوب می شود اما در نهایت با انتشار آپدیت جدیدی برای این گوشی تلفن، این حدس و گمان نیز محو شده است. با این حال، کاربران همچنان ممکن است برای دریافت این به روز رسانی مشکل داشته باشند.

گوشی بعدی گلکسی A71 5G است که متاسفانه در کشور ما موجود نیست اما یکی از محبوب ترین گوشی های میان رده است که در بازارهای کره جنوبی، امارات و آمریکا به فروش می رسد و در حال حاضر دارای رابط کاربری One UI 4.1 است. همراه با این آپدیت، بسته امنیتی در ماه مارس قرار گرفت تا این گوشی ها در بهترین وضعیت امنیتی قرار بگیرند. همچنین توصیه می‌شود این به‌روزرسانی را نصب کنید، زیرا به لطف بسته امنیتی همراه آن، مصرف باتری را بهبود می‌بخشد، عملکرد کلی گوشی را بهبود می‌بخشد و هرگونه نقض امنیتی را از بین می‌برد.

به خاطر داشته باشید که این به روز رسانی، از آنجایی که به تازگی برای این گوشی ها منتشر شده است، ممکن است مدتی طول بکشد تا به دست شما برسد. پس صبور باشید و هر از چند گاهی به قسمت به روز رسانی نرم افزار مراجعه کنید تا ببینید آیا آپدیت برای شما منتشر شده است یا خیر. این آپدیت حجم نسبتا زیادی نیز دارد، زیرا شامل تغییرات نرم افزاری زیادی (بسته به نوع گوشی) و راه حل های بسیاری از مشکلات است. به عنوان مثال، اندازه آن برای نسخه فن گلکسی S20 5G 1 گیگابایت و 240 مگابایت بود و انتظار می‌رود نسخه 4G نیز به‌روزرسانی با همین اندازه دریافت کند. ما حجم دقیق دو گوشی دیگر را نمی دانیم، اما به روز رسانی قطعا سخت است، بنابراین برای دانلود و نصب، اینترنت پرسرعت ایمن را انتخاب کنید.

علاوه بر گلکسی A71 5G و گلکسی A52s که رابط کاربری One UI 4.1 را دریافت کردند، سایر گوشی های میان رده نیز در روزها یا هفته های آینده باید آن را دریافت کنند، زیرا به نظر می رسد انتشار این به روز رسانی پرچمدار به پایان رسیده است و اکنون به پایان رسیده است. نوبت کاربران از طبقه متوسط برای مشاهده اعلان مربوط به آپدیت گوشی خود.

منبع: GSMArena4

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا