سرعت شارژ بی‌سیم پیکسل بادز پرو گوگل فاش شد

در جریان کنفرانس سالانه توسعه دهندگان گوگل، شاهد ارائه محصولات جدید این شرکت بودیم. گوشی هوشمند Pixel 6a، اولین پیکسل واچ این شرکت، و ایربادهای جدید گوگل، Pixel Buds Pro، اولین محصولاتی بودند که توسط گوگل معرفی شدند. به گفته غول فناوری Pixel Buds Pro، با قابلیت های عالی خود می تواند با نمایندگان اپل و سامسونگ یعنی AirPads Pro و Galaxy Buds Pro رقابت کند. در جریان این رویداد چیزهای زیادی در مورد قابلیت های این هدفون بی سیم فهمیدیم، اما شایعات جدیدی در مورد سرعت شارژ ایرباس به گوش می رسد که گوگل به آن اشاره ای نکرده است. ظاهراً وب سایت صدور گواهینامه سرعت شارژ بی سیم BDS Pro Pixel را فاش کرده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

طبق وب سایت گواهی Qi، Pixel Buds Pro با حداکثر سرعت 2.5 وات شارژ می شود که به هیچ وجه سریع در نظر گرفته نمی شود و دقیقاً همان چیزی است که در نسل دوم Pixel Buds در سال 2020 شاهد بودیم. اگر بخواهیم سرعت را با هم مقایسه کنیم. از شارژ این هدفون بی سیم گوگل با محصولاتی از دیگر شرکت های فناوری باید بگوییم که به عنوان مثال، این سرعت شارژ سریعتر از سرعت شارژ 1.7 واتی در ایرپاد پرو اپل است. اما اگر آن را با سرعت شارژ ایرباد 5 واتی سونی WF-1000XM4 مقایسه کنیم، نماینده گوگل در این دسته حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

سرعت شارژ بی‌سیم پیکسل بادز پرو گوگل فاش شد

البته سرعت شارژ این هدفون به ظرفیت باتری آن ها بستگی دارد و گوگل هیچ اطلاعاتی از ظرفیت باتری پیکسل بادز پرو منتشر نکرده است. فقط می دانیم که کاربران می توانند با یک بار شارژ به مدت 36 ساعت از این محصول جدید گوگل استفاده کنند که در مقایسه با شارژ 24 ساعته نمایندگان اپل و سونی بد نیست. با این حال، ظرفیت باتری جعبه شارژ و همچنین ظرفیت باتری خود کیسه های هوا همچنان یک علامت سوال بزرگ در ذهن ماست.

Google Pixel Buds Pro با سرعت شارژ 2.5 واتی ممکن است نتواند رکورد سرعت شارژ را به نام خود ثبت کند، اما می توان گفت با این سرعت شارژ حداقل از رقبای خود عقب نخواهد ماند و از آنها عقب نخواهد ماند. . به نظر می رسد غول موتور جستجو فکر می کند این سرعت بارگذاری مناسب است و دلیلی برای ارتقا به نسخه Pro Pixel Bades نمی بیند.

هدفون بی سیم جدید گوگل دارای ویژگی های مفید بسیاری است که یکی از آنها قابلیت حذف نویز فعال است. هنگامی که Pixel Buds Pro در گوش شما قرار می گیرد، این ویژگی از شنیدن صداهای دیگر جلوگیری می کند. لازم به ذکر است که این ویژگی به لطف چیپست صوتی شش هسته ای سفارشی که از الگوریتم خود گوگل استفاده می کند به دست آمده است. Pixel Buds Pro صداهای مزاحم را به بهترین شکل ممکن از بین می برد که به لطف سنسورهای پیشرفته خود هیچ فشاری به گوش وارد نمی کند.

سرعت شارژ بی‌سیم پیکسل بادز پرو گوگل فاش شد

Google Pixel Buds Pro از حسگرهای مختلفی برای اندازه‌گیری فشار در مجرای گوش استفاده می‌کند تا هنگام استفاده از گوش‌های شما اذیت نشوند. همچنین دریچه های بسیار کوچک این هدفون بی سیم از تعریق آن ها در گوش شما جلوگیری می کند. این محصول همچنین ویژگی هایی مانند Fast Pair و Volume EQ را در اختیار کاربران قرار می دهد. لازم به ذکر است که تابع Volume EQ در واقع منحنی فرکانس صدا را بر اساس تغییرات صدا همگام می کند. باید دید این محصول 199 دلاری که از 21 ژوئن به فروش می رسد، برای کاربران و علاقه مندان به محصولات گوگل جذاب خواهد بود یا خیر.

منبع: عرصه تلفن

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا