سرویس ویدیو کنفرانس «گوگل میت» برای تمام کاربران رایگان شد

در طول شیوع ویروس کرونا، برنامه‌های تماس ویدیویی و کنفرانس ویدیویی بیشتر مورد استفاده قرار گرفتند. در این میان سرویس زوم توانسته تعداد زیادی کاربر جدید را به خود جذب کند و حالا گوگل نمی خواهد از این قافله عقب بماند و سرویس گوگل میت را برای همه کاربران رایگان کند.

گوگل روز گذشته طی پستی در وبلاگ رسمی خود این خبر را اعلام کرد و بر اساس این خبر به زودی تمامی کاربران می توانند از این سرویس استفاده کنند. قبلاً فقط کاربران سرویس پولی Google G Suite می توانستند از این برنامه استفاده کنند. در بیانیه ای از گوگل آمده است که از ابتدای ماه مه، هر کاربری که دارای حساب Google باشد می تواند برای استفاده از Google Mate ثبت نام کند و از ویژگی های آن استفاده کند.

گوگل میت

گوگل اشاره می کند که حداکثر 100 شرکت کننده می توانند در هر جلسه مجازی شرکت کنند، اگرچه پس از 30 سپتامبر، احتمالاً محدودیت 60 دقیقه ای برای کاربران رایگان فعال می شود. گوگل نیز آمار جالبی از این سرویس منتشر می کند. گفته می شود گوگل میت توانسته روزانه حدود 3 میلیون کاربر جدید جذب کند و پیک مصرف روزانه از ژانویه 30 برابر شده است.

منبع: Android Authority

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا